جنیفر لوپز در مورد مالکیت احتمالی ملاقات های نیویورک

صحبت می کند

طی چند سال گذشته ، مت های نیویورک از نظر مالکیت بهم خورده اند. این تیم در حال فروش است و تعداد زیادی از مناقصه گران مشهور به دنبال جذب تیم هستند. در حقیقت ، جنیفر لوپز و الکس رودریگز نام خود را به داخل انداخته اند چون کاملا مستند شده است که آنها در حال بررسی خرید این تیم به عنوان بخشی از یک گروه مالکیت بزرگ هستند.

اخیراً هنگام صحبت با Barstool Sports ، لوپز در مورد خرید بالقوه تیم و معنی آن صحبت کرد. همانطور که او توضیح می دهد ، صاحبان زن زیادی در دنیای ورزش وجود ندارند و دوست دارد تأثیر مثبتی در این قلمرو داشته باشد.

جنیفر لوپز

تام پنینگتون / گتی ایماژ

“گوش کن ، در این روزگار ، این چیزی است که بسیار شگفت انگیز است ، “لوپز گفت. “ما اینطور نیست ، من فعلاً کاری ندارم که در مورد این هدف گزارش دهم. اما ، من فکر می کنم در هر زمینه ای ، به خصوص در موسساتی مانند Major League Baseball که در این لحظه بسیار آمریکایی هستند ، برای تنوع مهم است. و برای زنان مهم است که دارای مناصبی از قدرت باشند که آنها به دست آورده اند و شایسته آن هستند و می توانند به نوعی در هر مردی روی کره زمین کمک کنند. مطمئناً من طرفدار آن هستم. “ < p> در حال حاضر ، به نظر می رسد که مدتی طول می کشد تا مالک جدید مشخص شود ، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که آخرین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

[ از طریق ]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>