جنیفر آنیستون می گوید رای دادن به كانیه وست به عنوان رئیس جمهور

“خنده دار نیست”

اگر تا به حال اپیزودی از Friends را دیده اید ، از قبل می دانید كه جنیفر آنیستون بازیگر مشهور ، یکی دو چیز را در مورد خنده دار بودن می داند. به همین دلیل او اطمینان حاصل کرد که میلیون ها دنبال کننده خود در اینستاگرام می دانند که حتی فکر کردن در مورد انتخاب کانیه وست به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خنده دار نیست.

 جنیفر آنیستون خنده دار نیست به رئیس جمهور Kanye West رأی نمی دهید < br> تصویر: CHRIS DELMAS / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

پس از نوشتن زیرنویس با طناب طولانی بر روی عکس او در هنگام رأی دادن به صندوق پستی – او به دموکرات ها به جو بایدن و کمالا هریس رأی داد – آنیستون به یادداشت خود پایان داد با مخالفت محکم علیه رویاهای مبارزات انتخاباتی وی نوشت: “رای دادن به كانیه خنده دار نیست. من نمی دانم چگونه دیگر این را بیان كنم” دوستان معروف مانند جولیا رابرتز ، بازیگر نقش اول فیلم A ، ریس ویترسپون ، همبازی The Morning Show و نائومی کمبل ، سوپرمدل هر کدام نشانه های تأیید خود را با ایموجی مشت ، قلب با رنگ های میهن دوستانه و تشکر از صحبت کردن برای یک چیز مثبت در یک زمان نشان دادند وقتی ملت ما به همه نیاز دارد تا از سیستم عاملهای عمومی خود برای تغییر استفاده کنند.

تاکنون هیچ نشانه ای از رد “Ye” تاکنون وجود نداشته است ، اما اگر صادق باشیم صادقانه می تواند در روزها ، دقیقه ها ، ساعت ها یا ثانیه ها تغییر کند – این کانیه است صحبت کردن در مورد! حتی اگر تقریباً مطمئن هستیم که این گوشت گاو به میله تبدیل نخواهد شد ، دیدن اینکه Yeezy آن دود را به یکی از محبوب ترین بازیگران زن آمریکایی در هالیوود می دهد بسیار خنده دار خواهد بود. آیا این انتخابات می تواند دیوانه کننده تر باشد؟

شلیک سیاسی جنیفر آنیستون علیه کانیه وست را از طریق اینستاگرام در زیر ببینید و مطمئن شوید که در روز انتخابات (3 نوامبر) بیرون می روید و رأی می دهید یا درخواست غیبت می کنید اکنون رای گیری نامه ای را انجام دهید تا مطمئن شوید که صدای شما در مورد عملکرد آمریکا برای چهار سال آینده شنیده می شود:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>