Jeezy اعلام کرد “رکود 2” در سالگرد آلبوم کلاسیک

طرفداران آن را درخواست کرده اند و Jeezy از تهیه آن خوشحال است.

در حالی که او دوست دارد تحت شرایط مختلف موسیقی منتشر کند ، در دوازده سال گذشته چیز زیادی تغییر نکرده است. ما هنوز در یک بحران اقتصادی به سر می بریم ، این بار ناشی از قفل شدن ویروس کرونا است که چندین ماه دنیا را متوقف کرد. شاید ، و این ممکن است برداشت داغی باشد ، اما این احتمال وجود دارد که حتی در آن زمان وضعیت بدتری داشته باشیم.

به نظر می رسد آمریکا در یک سیستم سیاسی فاسد و نژادپرستی در بالاترین نقطه خود در درزها از هم پاشیده است. در سالگرد آلبوم کلاسیک Jeezy ، رپر افسانه ای اعلام کرد که در حال انتشار دنباله است و امروز یک تریلر را به اشتراک می گذارد.

دوازده سال پیش امروز ، Jeezy The Recession را رها کرد. این آزمایش زمان را تحمل کرد ، هنوز هم در سال 2020 بازی های خود را شروع کرد و Jeezy در حال حاضر نقشه های خود را برای مورد بعدی طراحی می کند.

“12 سال پیش امروز من رکود اقتصادی را نوشتم ، یکی از بهترین آلبوم های من برای همانطور که می بینید ما دوباره اینجا هستیم ، “رپر آتلانتا در اینستاگرام نوشت. او پیش پرده ای از این دنباله را به اشتراک گذاشت و نسخه اصلی آن را با بازی “قرار دادن” در پس زمینه و تصاویر صفحه نمایش از طرفدارانی که برای The Recession 2 التماس می کردند جشن گرفت.


مایکل لوچیسانو / گتی ایماژ

ما نمی دانیم که آلبوم چه زمانی در راه است اما نمی تواند زودتر از این آلبوم باشد. چه کسی برای این کار هیجان زده است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>