رفتن به نوشته‌ها

جیسون تاتوم افتخارات کوبه برایانت پس از تاریخی Statline

عنصر

جیسون تاتوم در چند فصل گذشته یک ستاره در حال ظهور برای بوستون سلتیکس بوده است و هواداران منتظر شکست کامل وی بودند. تاکنون ، به نظر می رسد که این فصل مهمانی بیرون آمدن وی بوده است زیرا او پس از بازی خوب بازی خوبی را پشت سر گذاشته است. در نتیجه ، سلتیکس به بالای کنفرانس شرقی هدایت شد. این امر به ویژه شب گذشته درست بود زیرا بوستون سلتیکس در بازی 7 دور دوم مقابل رپتورز قرار گرفت. تاتوم با 29 امتیاز ، 12 ریباند و 7 پاس گل ، در حالی که تیمش را به پیروزی و همچنین تولد در فینال کنفرانس شرقی رساند ، کار را تمام کرد.

وضعیت تاتوم خاص بود زیرا او جوانترین بازیکن از زمان کوبی برایانت با ثبت بیش از 25 امتیاز ، 10 ریباند و 5 پاس گل در یک بازی. این یک موفقیت قابل توجه است و پس از بازی ، تاتوم توضیح داد که کوبه برای او چه معنی دارد.

“همه می دانند که او برای خودم چقدر معنی داشت ، برای این دنیا ، برای بازی تاتوم توضیح داد. “و تاتوم و این تیم سلتیکس فرصت بزرگی را پیش روی خود دارند ، زیرا اکنون می توانند در دیدار نهایی میامی هیت به مصاف میامی هیت بروند. این قرار است به یک سری سرگرم کننده، و امیدوارم، آن را نیز یکی از طولانی.

مطالب جالب  چادویک Boseman سوگواری توسط دوستان مشهور، ورزشی ستاره، هالیوود
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *