جی ز و دی جی خالد ممکن است با چیزی

مطابقت داشته باشند

خالد خالد از دی جی خالد هنوز تاریخ اکران خود را اعلام نکرده است ، اما ما قبلاً دو تک آهنگ پیشنهادی این پروژه را در “Popstar” و “یونان” دیده ایم. ” و گرچه هیچکدام از قطعات با کمک Drake مرزهای خاصی را شکستند ، هرگز فکر بدی نیست که آلبومی را با ویژگی های Drizzy تنظیم کنید ، وقتی که شخص در مورد شماره فروش است. اکنون ، با تلاش دوازدهم استودیویی خود که قرار است امسال به مرحله ای برسد ، خالد همچنان به حضور در مهمان های احتمالی خالد خالد ادامه می دهد – از جمله همکاری بالقوه با Jay-Z.

نوئل واسکز / تصاویر GC / Getty Images

با ورود به اینستاگرام ، دی جی خالد تصویری از خودش و جی ز را در استودیو به همراه زیرنویس “Shawn Carter Khaled Khaled” به اشتراک گذاشت. اکنون ، این می تواند یک مورد ساده باشد که خالد نام های تولد آنها را برجسته می کند – اما به همین راحتی می توان نتیجه گرفت که جی در خالد خالد ظاهر خواهد شد ، همانطور که آلبوم های قبلی خالد را با “Top Off” ، “Grateful” و “من کلیدها را پیدا کردم.” با توجه به سابقه ، این اطمینان حاصل می کند که Jigga Man این سنت را ادامه خواهد داد.

باز هم ، این کاملا گمانه زنی است ، بر اساس تاریخچه و نتیجه معمول پس از اتصال دو هنرمند در استودیو. به شرطی که همکاری جدید Jay-Z و DJ Khaled به ثمر بنشیند ، با این حال باید جای تعجب داشت که چگونه به نظر می رسد. با توجه به اینکه هر دو از آن زندگی عظیم الجثه استفاده کرده اند ، تعجب آور نخواهد بود اگر ببینید که این زمین خاص پوشیده شده است – هرچند در واقعیت ، می تواند خوب باشد که صدای جی-ز را مانند آنچه در “من کردم کلیدها.” شما چه فکر میکنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>