معاملات جیمی فاکس Inks Netflix Sitcom بر اساس دخترش

برنده جایزه چند رسانه ای ، جیمی فاکس ، با اعلام این که یک درجه دیگر به کمربند خود اضافه می کند او در یک Netflix سریال طنز اصلی در مورد رابطه او با دخترش. برنامه ای با عنوان ، پدر ، دست از خجالت کشیدن من بردار قرار است توسط همکار قدیمی فاکس ، بنتلی کایل ایوانز اجرا شود. مهمترین تجربه ایوانز در صنعت شامل خدمت به عنوان خالق Family Time و نمایش جیمی فاکس .

پس از اتمام در سال 2001 ، آخرین مورد شکاف 20 ساله حرفه کمدی فاکس را نشان می دهد بازیگری تلویزیون. دیوید آلن گریر ، و همچنین طرفداران طنز بازی پورشه کلمن ( پارکرها ) و جاناتان کایت ( 2 شکست) فاکس در بازیگران پیوست. دختران ).

تأیید نشده است که دختر فاکس چه نقشی دارد ، کورین فاکس ، در صورت وجود ، در تولید محصولات برنامه این جفت در حال حاضر با هم کار می کنند ، در نمایش فاکس ، Beat Shazam ، یک نمایش بازی که در آن شرکت کنندگان در مسابقه با یکدیگر رقابت می کنند تا این فرصت را بدست آورند – این کار را انجام دهند – Shazam را در شناسایی سریع یک آهنگ شکست دهند.

جیمی فاکس و دختر نتفلیکس نمایش

دومینیک بیندل / گتی ایماژ

ورود سایت کمدی پدر و دختر به طور رسمی برای تاریخ انتشار در نتفلیکس اعلام نشده است و همچنین برنامه تولید در طی عوارض مداوم ناشی از COVID-19 تأیید نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>