رفتن به نوشته‌ها

جامعلا جمیل زنده ماندن از خودكشی را “فوق العاده ترین هدیه” می نامد

جامعلا جمیل می گوید زنده ماندن از خودكشی “فوق العاده ترین هدیه است” در پست اینستاگرامی به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودكشی.

جامعلا جمیل ، خودکشی اریک ووکه / گتی ایماژ

“زنده ماندن از خودکشی فوق العاده ترین هدیه برای من بوده است که می توانم هنوز اینجا باشم و به افرادی که دوستشان دارم یادآوری می کنم که گاهی اوقات فقط یک ساعت ، روز ، هفته یا ماه بسیار طاقت فرسا است. و اینکه می تواند و به طور عادی عبور خواهد کرد ، و اینکه حتی با تغییرات فزاینده ای جزئی و رسیدن به کمک فقط یک نفر برای کمک ، زندگی واقعاً بهتر می شود. لطفاً آویزان شو ، “او در این پست می گوید.

جمیل سال گذشته در یک پست در مورد اقدام به خودکشی صحبت کرد و گفت:” این ماه ، شش سال پیش ، من سعی کردم جان خودم را بگیرم. من ” من خیلی خوش شانس بودم که زنده ماندم و از EMDR برای معالجه PTSD شدید استفاده کردم. ” در تصویر دیگری از او و دوست پسر جیمز بلیک. “من هر آنچه لازم دارم را دارم.” جمیل از سال 2015 با بلیک رابطه داشته است. با وجود عشق آنها ، جمیل می گوید که ملاقات با بلیک تنها دلیل خوشحال بودن از حضور در او نیست: “برای دیگری زندگی نکن. برای کسانی که می خواهی زندگی کنی و برای افراد سرگرم کننده ای که ممکن است در این راه با آنها ملاقات کنید. “

جمیل اخیراً به عنوان تهانی الجمیل در کمدی تحسین منتقدان NBC ، مکان خوب بازی کرد.

[از طریق]

مطالب جالب  اری برنده زن سیگرام دریافت 7 سال زندان برای نقش در سکس فرقه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *