جمال موری در بازی 5 آسیب دیدگی

جمال موری در بازی فینال کنفرانس غرب مقابل لس آنجلس لیکرز کاملاً برتری Denver Nuggets بود. علی رغم وضعیت کم برد ، بسیاری به این تیم ناگتس فرصت پیروزی می دادند. متأسفانه ، آنها به راحتی نتوانستند آن را پایین بیاورند زیرا لیکرز آنها را از پا درآورد و در نهایت در یک سری پنج بازی سریع اما سرگرم کننده پیروز شد.

در بازی 5 ، موری تمام تلاش خود را کرد تا لیکرز را از این مرحله دور نگه دارد ، هرچند که آنها بیش از حد زیاد بودند. بسیاری متذکر شده بودند که موری در طول بازی مصدوم به نظر می رسید ، که منجر به پرسش خبرنگاران در این مورد از وی شد. به گفته اهم یانگمیسوک از ESPN ، موری با برخی از ناراحتی های پا مواجه شد.

 Jamal Murray

Mike Ehrmann / Getty Images

” من یک کبودی بزرگ در پا دارم “موری گفت.” “فقط من را به بازی آسیب رساند. کفش عوض کردم و این کمکی نکرد. بله ، من دچار کوفتگی استخوان شده ام. دوست ندارم به همه بگم چه چیزی بدست آوردم من فقط دوست دارم از طریق آن بازی کنم. من درد داشتم ، اما خوب است من آنجا بودم من امروز کمی سختی کشیده بودم. ” آنها در 3 سری اول خود با نتیجه 3-1 به پایین بازگشتند و این باعث افتخار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>