Jackboy منتشر پروژه جدید “زندگی در تاریخ” از ویژگی های بارز سه راهی Grizzley و Rylo رودریگز

عنصر

اکنون همه ما در تاریخ زندگی می کنیم. یک نگاه به آثار هنری جلد جدید جکبی تمام چیزهای دیوانه کننده ای را که در هشت ماه گذشته تحمل کرده ایم به شما یادآوری می کند. همه اینها با تهدید احتمالی جنگ جهانی 3 . سپس ، کوبی برایانت محبوب جهان به طرز فجیعی در یک حادثه هلی کوپتر کشته شد ، که جان دخترش جیانا و هفت نفر دیگر را نیز گرفت. شیوع coronavirus و نبردی سخت و سخت علیه نژادپرستی جنون را کامل کرد. این واقعیت که ما هنوز چهار ماه (و یک انتخابات کامل) مانده تا پایان سال 2020 ذهنم را بهم زده است.

Jackboy با پوشش پروژه جدید خود ، به طور مناسب با عنوان زندگی در تاریخ ، آنچه را که در پیش گرفته است ، را بازتاب می کند و شب گذشته آن را بر روی همه سرویس های پخش می کند. < p> با کنار گذاشتن چهارده آهنگ جدید از طریق Sniper Gang و EMPIRE ، Jackboy با موسیقی جدید تر بازگشت. لیست آهنگ شامل ویژگی های Tee Grizzley و Rylo Rodriguez است.

در زیر گوش دهید و آهنگ مورد علاقه خود را به ما اطلاع دهید. :

1. به خدا دعا کنید … 2. دوستان با بخاری من
3. Make Me Lose It
4. جهان شماست 5. متاهل با دشمنان من (شاهزاده Tee Grizzley)
6. با عشق انجام شد 7. Fuck You Pay Me (Paper Chasin ‘) [feat. Rylo Rodriguez]
8. در شهر من – 9. سخت برای فراموش کردن بله
10. توجه من (feat. Tee Grizzley)
11. پرسش و پاسخ – 12. کراوات گمشده
13. واقعا متاسفم
14. Done Did Me Me

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>