رفتن به نوشته‌ها

جک هارلو به شوخی گفت که به دلیل “NLE Chakra”

وعده غذایی تراویس اسکات مک دونالد را امتحان نکرده است

بسیاری از هنرمندان در دنیای هیپ هاپ و R&B سبک زندگی سالم تری را اتخاذ کرده اند زیرا به رژیم های تمیزتر ، وگان یا گیاهخواری گرایش پیدا کرده اند. جرمین دوپری ، آندره 3000 ، جانت جکسون ، YG ، RZA و بسیاری دیگر این تغییر را انجام داده اند و به نظر می رسد NLE Choppa به جنبش پیوسته است. این خواننده رپ جوان به حسابهای خود در شبکه های اجتماعی رفته است تا در مورد اهمیت یک سبک زندگی سالم تبلیغ کند ، و حتی باغ جوانه زده خود را که قصد دارد غذای خودش را پرورش دهد به نمایش گذاشته است. NLE Choppa به دلیل چشم انداز جدید خود همچنین علیه غذای مک دونالد تراویس اسکات صحبت کرده است و از مصرف کنندگان خواسته است که برگر مورد نظر را خریداری نکنند. این خشم باعث شده است که جک هارلو با چند شوخی وارد خانه شود.

 Jack Harlow، Travis Scott، McDonald's NLE Choppa
کارمن مانداتو / استرینگر / گتی ایماژ

جک هارلو در اینستاگرام داشت چند س fromال از طرفدارانش در مورد داستانهایش. شخصی از او سال کرد که آیا او غذای مک دونالد تراویس اسکات را امتحان کرده است و تازه وارد XXL نمی تواند کمک کند اما فقط کمی Choppa را اذیت کند. “من می خواستم بروم اما دیروز شنیدم NLE چاكرا می گوید كه آنها از گوشت انسان استفاده می كنند و كافی بود كه به من بگوید هومم ممكن است نروم.”

“NLE چاكرا” هیچ پاسخی به لقمه بازیگو هنوز. حتی بدون حمایت جک هارلو نیز گزارش شده است که مک دونالد به دلیل محبوبیت در وعده های غذایی کاکتوس جک با کمبود غذا روبرو شده است.

 Jack Harlow، NLE Choppa، Travis Scott، McDonalds

مطالب جالب  Giannis Antetokounmpo Unfollows دیگران هم تیمی، طرفداران واکنش نشان می دهند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *