رفتن به نوشته‌ها

J.I. شاهزاده NY یابد “عشق در باشگاه”

عنصر

J.I. ادعای خود را به عنوان شاهزاده نیویورک محکم می کند.

با نشانه های مشترک ردی ریچ و دریک و یکی از داغترین نوارهای تابستان ، JI شاهزاده نیویورک برای خود نامی کاملا معروف ساخته است و حتی به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند یک نوشیدنی بخرد. / p>

در حالی که برخی از طرفداران ممکن است JI را از نمایش واقعیت نمایش رپ بازی جرمین دوپری به یاد بیاورند ، اما رشد هنرمند جوان از آن زمان رشد کرده است. به GStarr Vol خوش آمدید. 1 معرفی J.I به دنیای خارج از زادگاهش نیویورک بود و با آن صدایی در حال گسترش یافت که تأثیرات Afrobeats و Reggaeton را به کارنامه او اضافه کرد.

اکنون خواننده رپ Crown Heights با تصاویر برای آهنگ برجسته نوار “Love In the Club” بازگشته است. این آهنگ از زمان J.I در ماه آوریل برای اولین بار در اینستاگرام مورد تمسخر قرار گرفت و به نظر می رسد هیچ کششی نداشته است. با ضرب و شتم نسیمی از تولیدکنندگان JabariOnTheBeat و Docondabeat ، این مسیر با ظرافت تعادل میراث پورتوریکو J.I و ماسه نیویورک را متعادل می کند. صدای J.I. دقیقاً در خانه به دلیل ریتم کم پشت دمبو به نظر می رسد همانطور که در صدای تله آهنگ های ملودیکی که برای اولین بار با آن شناخته شد ، صدایی پیدا می کند.

ویدیوی J.I. برای “عشق در باشگاه” را ببینید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب جالب  Nike Dunk High "Pro Green" از تاریخ انتشار

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *