رفتن به نوشته‌ها

اشعیا رشاد، Kendrick Lamar به & Zacari Repped TDE در “اشتباه وات”

عنصر

وقتی از شخص خواسته می شود به یک رپر منزوی فکر کند ، بیشتر اوقات اشعیا راشاد نامی است که ذهن شما را به خود جلب می کند. انتظار برای آلبوم بعدی Isaiah که اغلب به دلیل س quالات پیرامون مجموعه کارهای آینده وی آزار می یابد ، به قدری طولانی شده است که Reason مجبور شد آن را در “Might Not Make It” تصدیق کند. اگرچه این تاخیر به یک الگوی معماری تبدیل شده است ، اما واقعیت همچنان باقی مانده است که دقیقاً چهار سال از زمانی که ما آخرین تلاش کامل زای را شنیدیم ، وی تیرانداز خورشید را در همین روز انداخت.

با توجه به اینکه احتمالاً به این زودی ها ایسیای جدیدی بدست نخواهیم آورد ، مناسب است که به آخرین تلاش خود برگردیم و برجسته سازی را برجسته کنیم TDE banger” Wat’s Wrong. ” به رخ کشیدن میهمانان از کندریک لامار و زاکاری ، سرقدم سخت گیر با یک آیه ستاره ای از رشاد آغاز می شود ، که با تمام تمایلات تجربی خود ، مطمئناً می تواند آهنگ را الهام بگیرد. متناسب سازی ، همانطور که دوبیتی با کندریک لامار اغلب به یکی احتیاج دارد که A-Game خود را بیاورد. به عنوان مثال ، K. Dot با كوشش كم و كوشش سریع شروع به كار كرد ، و تسلط بر توانایی را نشان می دهد ، زیرا “alter ego” او كاملاً خلاصه می شود.

با چند آواز اثیری از Zacari ، “Wat’s Wrong” “یکی دیگر از کلاسیک های TDE است ، مهمات بیشتر برای کسانی که فکر می کنند بهترین برچسب را می زند. اگر چیزی وجود داشته باشد ، – و به طور کلی Tirade The Sun – فقط با گذشت زمان بهتر شده است. سالگرد اشعیا رشاد مبارک!!

متن های قابل ذکر

من به زای گفتم ، من از 25 سالگی بهترین خواننده رپ هستم – مدتی است که همینطور شده ام ، من بیست و نه
هر کسی که مخالف باشد یک دروغگو لعنتی است – من را ببخش ، ببین که آلتره من جوزا بود – او و من از زمانی که ریگان مورد انتقاد قرار گرفت من در آنجا هستم
ممکن است بمانم در برج ترامپ به مدت یک هفته
اسپری کردن تمام دیوارها و کشیدن علف های هرز
آنها را دمار از روزگارمان درآورد و من را دمار از روزگارمان درآورد

مطالب جالب  از Lil Tecca "برج سنبله جهان" لطفا Tracklist ویژگی ها Lil یوزی سبزه، از Lil Durk، و بیشتر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *