ایگی آزالیا برای جو بایدن

پاسخ داد

ایگی آزالیا از نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در ایالات متحده بسیار خوشحال است و با یک فیلم جدید و مضحک در TikTok واکنش نشان می دهد. زمان بین آتلانتا و لس آنجلس ، نمی تواند خوشحال شود که جو بایدن رئیس جمهور منتخب می شود. در حالی که هنوز چند ماه تا آغاز رسمی کار خود باقی مانده است (اگر ترامپ واقعاً برود) ، ایگی در حال آماده شدن برای ژانویه 2021 است.

با توجه به ویدیوی جدید خود در TikTok ، توجه همه را جلب می کند ، یک اعلامیه مهم. thenewclassic

توجه !!!

â ¬ صدای اصلی – مت بکوف

“بعد از من تکرار کن ، بایدن به زودی پدرت خواهد شد” ، آزالیا لبخند زد ، همزمان نمایش مختصر twerk. او با خنده دیوانه وار پایان یافت.


استیون فردمن / گتی ایماژ

ایگی تنها سلبریتی نیست که نمی تواند هیجان خود را نسبت به نتایج انتخابات مهار کند. او یکی از صدها نفر است که لحظه تاریخ سازی را جشن گرفته است ، که مطمئناً پرتنش ترین انتخابات در حافظه اخیر بوده است. پس از تقریباً پنج روز انتظار ، عموم مردم آمریكا اطلاع یافتند كه بایدن رسماً انتخاب شد و ترامپ را پس از یك دوره چهار ساله به دام انداخت. البته ، همانطور که مطمئناً می دانید ، ترامپ ضرر خود را نمی پذیرد ، در چند ایالت برای طرح مجدد شمارش پرونده های قانونی شکایت می کند.

آیا شما به اندازه ای که ایگی از این موضوع آگاه بود خوشحال هستید یا جشن شما ملایم تر بود ؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>