رفتن به نوشته‌ها

مجلس نمایندگان برای رای گیری در مورد حذف شاهدانه از فهرست مواد کنترل شده

مجلس نمایندگان ایالات متحده ماه آینده در مورد حذف شاهدانه از قانون مواد کنترل شده و پاک کردن سوابق کیفری منتخب ماری جوانا رأی خواهد داد.

ماری جوانا ، خانه ، رأی آلبرتو اورتگا / گتی ایماژ

ماری جوانا هنوز در سطح فدرال غیرقانونی است ، اما این لایحه مجازات های قانونی مصرف حشیش را کاهش می دهد.

” از آنجا که مردم در سراسر کشور به بی عدالتی های نژادی اعتراض می کنند ، فوریت های بیشتری برای کنگره وجود دارد که از این فرصت تاریخی استفاده کند و سرانجام قوانین حشیش ما را با آنچه اکثریت آمریکایی ها حمایت می کنند ، در حالی که عدالت ترمیمی را تضمین می کند ، ترسیم کند. به Politico گفت:

از نظر فدرال ، ماری جوانا به عنوان داروی برنامه I تحت قانون مواد کنترل شده ذکر شده است ، به این معنی که آن را اعتیاد آور تلقی می کند و از نظر پزشکی فایده ای ندارد. سایر داروهای برنامه 1 شامل هروئین ، اسید لیزرژیک دی اتیل آمید (LSD) و متیلن دیوکسی ممتفتامین (اکستازی) است.

“زمان تغییر کرده است – ماری جوانا نباید جرم باشد. ما باید تنظیم ماری جوانا را آغاز کنیم و محکومیت های ماری جوانا را از این کشور اخراج کنیم. سوابق میلیون ها آمریکایی تا آنها بتوانند زندگی خود را ادامه دهند. ” “با قانونی شدن ماری جوانا در سراسر کشور ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که همه افراد – به ویژه جوامع رنگی که به طور غیر متناسب تحت تأثیر جنگ علیه مواد مخدر قرار گرفته اند – یک فرصت واقعی برای شرکت در این صنعت رو به رشد دارند. من از کار با رئیس نادلر خوشحالم این قدم به موقع و مهم در جهت عدالت نژادی و اقتصادی. “

به عنوان وکیل منطقه ای سانفرانسیسکو از سال 2004 تا 2010 ، هریس بر 1900 محکومیت برای جرایم ماری جوانا ؛ با این حال ، او ادعا می کند که از آن زمان موضع خود در مورد مواد مخدر تغییر کرده است.

ماری جوانا در حال حاضر در 11 ایالت قانونی است.

[ از طریق ]

مطالب جالب  KXNG Crooked انعکاس وحشیانه ترین توطئه های رپ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *