Gunna Slides Through With Promniet Snippet

برای Gunna ، Young Thug و کل تیم YSL ، به اشتراک گذاشتن اسنیکت در اینستاگرام به موج تبلیغاتی جدید تبدیل شده است. در حقیقت ، با ورود یک تک آهنگ مشخص ، بسیاری از طرفداران قبلاً خود را با یک آیه ، آواز ، یا احتمالاً حتی ترکیبی از این دو آشنا کرده اند.

 Gunna New Music

Paras Griffin / گتی ایماژ

طرفداران Gunna عادت کرده اند که با نگاهی اجمالی به مطالب آینده نگاهی اجمالی داشته باشند و با توجه به اینکه رپ آتلانتا تمایل زیادی به ضربه زدن به استودیو دارد ، برای اطمینان از این امر جریان پایداری برخوردار بوده است. در حال حاضر ، گونا ترجیح داده است که یک قطره منتشر نشده دیگر را به نمایش بگذارد ، و به اینستاگرام می رود تا به روز رسانی در مورد آنچه را که آماده می کند ارائه دهد. “من” *** من یک کیلو بلند می کند “، بیش از یک ساز پیانو محور با سرعت بالا ، رپ می زند. “بچه ها هر وقت شلاق های من را می بینند می گویند یکنوع بازی شبیه لوتو.”

در این لحظه ، ارزیابی اینکه این کجا قرار است ظاهر شود دشوار است. انتخاب واضح Slime Language 2 آینده است ، که قبلاً برای انتشار جمعه سیاه تأیید شده است – اگرچه بیایید صادق باشیم ، کاملاً احتمال دارد فرد به تأخیر بیفتد. همچنین می تواند قرار باشد در هر پیگیری گونا که وونا در راه دارد ، ظاهر شود. اگرچه او آخرین آلبوم خود را به تازگی تحویل داده است ، تعداد کمی از آنها سرعت چنین پایدار را حفظ می کنند.

این مورد را خودتان در زیر بررسی کنید ، و اگر دنبال چیزی بیشتر از Gunna هستید ، از داستان جلد دیجیتال رسمی ما مطلع شوید. آیا شما هیجان زده به شنیدن برخی از موسیقی های جدید از اردوگاه YSL است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>