رفتن به نوشته‌ها

Gunna می شود یک خالکوبی از خود به عنوان یک کارتون

عنصر

گونا می خواهد موفقیت آلبوم شماره 1 خود را برای همیشه به یاد داشته باشد. به همین دلیل او نسخه انیمیشن خود را از جلد آلبوم به طور دائمی روی پوست خود فرو برد.

گونا با گرفتن ویدیویی از خالکوبی در داستانهای اینستاگرام ، نتیجه نهایی جلسه خود را نشان داد. او در پایان موفق شد چهره اکشن WUNNA را روی بازوی خود حک کند. نسخه کارتونی خودش بر روی بدنش کمتر از جلد آلبوم لبخند می زند ، که باعث می شود او سفیدپوستان مروارید را به نمایش بگذارد ، اما هنوز هم نمایانگر کاملاً دقیق این دوران در حرفه او است.

چه زمانی ما برای آخرین داستان جلد دیجیتال خود با گونا صحبت کردیم ، وی شخصیت وونا را چنین توصیف کرد: “احساس می کنم [وونا] احتمالاً در دوران عجیب و غریب بیرون می آید. احساس می کنم وونا کمی خودجوش تر از آن است که گونا باشد.] او کمی خنده دارتر و سرگرم کننده تر. احساس می کنم این نوع انرژی است که دوست دارم وقتی بیشتر به وقت وونا می خواهم بیاورم. “

این تنها جوهر او در مغازه نبود. گونا همچنین ویدئویی از خود به اشتراک گذاشت که کاری را پشت سر خود انجام می دهد ، اما نتیجه نهایی را ارسال نکرد.

با توجه به این واقعیت که WUNNA یکی از پرفروش ترین آلبوم های سال است ، ادامه دارد برای جمع آوری هر هفته نمودارها ، منطقی است که گونا می خواهد این لحظه را تا آخر عمر به یاد بیاورد.

مطالب جالب  یک AP $ Twelvyy آماده "Noon Yung" پروژه با تک "S.N.L."

نظر شما درباره خال کوبی جدید او چیست؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *