Giannis Antetokounmpo Unfollows دیگران هم تیمی، طرفداران واکنش نشان می دهند

عنصر

جیانیس آنتتوکونمپو و میلواکی باکس فصل وحشتناکی را پشت سر گذاشتند زیرا در دور دوم پلی آف تنها در 5 بازی توسط میامی هیت بهترین شدند. در طی آن سریال ، جیانیس از ناحیه مچ پا آسیب دید و در بعضی مواقع برای بازی در دسترس نبود. پس از حذف آنها از فصل بعد ، شایعات در مورد برنامه های جیانیس برای آینده نزدیک و اینکه آیا او می خواهد از میلواکی معامله شود یا نه صبر کند و گزینه های خود را در آژانس رایگان بررسی کند ، پیچید.

علی رغم اینکه می گفت می خواهد در میلواکی بماند ، جیانیس امروز توییتر را مشتعل کرد زیرا بسیاری از هواداران از این واقعیت پی بردند که او دنبال باکس و همه هم تیمی هایش در اینستاگرام است. اکنون ، او فقط 9 نفر را دنبال می کند و هیچ یک از آنها از طرف باک ها نیستند.

گرچه این مسئله به سادگی می تواند جیانیس باشد که می خواهد خبرهای خود را در شبکه های اجتماعی پاک کند ، اما نمی توان انکار کرد که این ، حداقل ، کمی مشکوک است. همانطور که می توانید تصور کنید ، طرفداران انواع تئوری ها را در شبکه های اجتماعی ارائه می دهند ، بسیاری سعی دارند پیش بینی کنند که ممکن است در آینده فرود بعدی او انجام شود.

صحبت های طرفداران را با توییت ها بررسی کنید زیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>