Giannis Antetokounmpo می گوید که اعتراض “بسکتبال بزرگتر است”

جیانیس انتتوکونمپو ، ستاره میلواکی باکس می گوید که اعتراض در پاسخ به شلیک پلیس از جاکوب بلیک “بزرگتر از بسکتبال” است.

 Giannis Antetokounmpo، Bucks، Protest کوین سی کاکس / Getty Images

“یک چیزی که من را به عنوان یک انسان سوق داد این بود که ، اگر واقعاً می خواهید کاری انجام دهید و کاری انجام دهید ، می توانید. ما توانستیم در حدود 30 دقیقه شماره خانواده او را بدست آوریم. ، “Antetokounmpo به خبرنگاران گفت. وی گفت: “و ، ما به عنوان تیم جمع شدیم ، در یک دایره قرار گرفتیم ، با پدرش صحبت کردیم و پدرش اشک می ریخت و به ما می گفت که چه کاری در آن روز انجام دادیم برای او و خانواده اش بود و این برای من بزرگتر از بسکتبال است. وی اضافه کرد: “این از بسکتبال بزرگتر است.” بدیهی است ، بازیهایی است که وارد می شوید و 30 ، 35 ، 50 یا هر پرونده دیگری را کسب خواهید کرد ، اما این را به یاد خواهید آورد. . احساسی که داشته ایم ، احساسی را که برای بقیه زندگی احساس می کنیم به یاد می آوریم. ” سحر و جادو ، در اوایل این هفته.

اوایل این هفته توسط یک افسر پلیس در Kenosha ، ویسکانسین ، پشت به ضرب گلوله کشته شد. به دنبال تحریم توسط Bucks ، تیم های ورزشی در لیگ ها بازی ها را در طول هفته تحریم کردند.

[ از طریق ]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>