جیانیس آنتتوکونمپو از ناحیه مچ پا آسیب دید و دیگر به بازی 4 برنخواهد گشت

در طول بازی 4 مقابل میامی هیت ، جیانیس آنتتوکونمپو ستاره میلواکی باکس 10 دقیقه مانده به بازی در کوارتر 2 از بازی خارج شد. ستاره باکس به آنچه آخرین بازی تیم در این فصل است برنمی گردد.

 Giannis Antetokounmpo، Bucks، Injury داگلاس پی. دفلیس / گتی ایماژ

به دنبال برخورد با آندره ایگودالا از Heat’s با رانندگی به سمت سبد ، Antetokounmpo دو پرتاب آزاد انجام داد و به رختکن تیم بازگشت. بعداً در بازی اعلام شد که آنتئوکونمپو دچار پیچ خوردگی مچ پا شده و دیگر برنخواهد گشت.

آنتئوکونمپو در بازی 3 همان مچ پا را آسیب دید و برای ورود به بازی 4 به عنوان مشکوک ذکر شد. در ابتدا ، به نظر می رسد که سلطنت MVP خوب است ، اگر گفته شود “این اصلا من را اذیت نمی کند” ، در مورد آسیب دیدگی ، بازی بعد.

“او پسری است که قرار است از طریق همه چیز به مبارزه بپردازد. پزشکی ، ورزشی گروه عملکرد گفت که او خوب است که برود و به بازی ادامه دهد. “مایک بودنهولزر ، سرمربی باکس پس از بازی 3 گفت:” دقیقاً احساس او و تأثیرگذاری او. او در آنجا رقابت می کند و هرچه دارد به ما می دهد. من فکر کردم که بسیاری از چیزها خوب است. اما همه ما باید کمی بهتر عمل کنیم. ” هیچ تیمی در تاریخ NBA برای پیروزی در یک سری هفت بازی 3-0 عقب نمانده است و بدون آنتئوکونمپو ، باکس ها باید بر شانس های بی سابقه غلبه کنند.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>