رفتن به نوشته‌ها

Gervonta دیویس توضیح می دهد فیزیکی درگیری با مثال: “من اشتباه بود”

عنصر

هفت ماه پس از پخش آنلاین فیلم ویروسی Gervonta Davis و دوست دختر سابقش Dretta ، بوکسور قهرمان توضیحاتی را در مورد آنچه در این درگیری فیزیکی اتفاق افتاده ارائه می دهد. در ماه فوریه بود که Gervonta در دوربین دیده شد و مادر کودک خود را در یک بازی بسکتبال قبل از اینکه اوضاع در مکان دیگری افزایش یابد ، مادر را گرفت. TMZ از این حادثه گزارش داد و ادعا کرد که Dretta از ناحیه فک و لب آسیب دیده است و بعدا Gervonta Davis به اتهام باطری جریمه دستگیر شد. در مصاحبه ای که اخیراً با برایان کاستر با Last Stand Podcast انجام داده است ، بوکسور داستان خود را اعلام کرده و گفته است که قصد آسیب رساندن به او را ندارد و اعتراف کرد که برای بدنی گرفتن “اشتباه” کرده است.

” من الان شش سال است که در اطراف او هستم ، “Gervonta گفت. “من او را دوست دارم و بیش از حد محافظت می كنم. شنیدم كه او در آن بازی حضور داشت و به او گفتم شما باید از اینجا بروید. این مادر بچه من است. من به دنبال او و مواردی از این دست هستم ، اما اطمینان حاصل می كنم كه او خوب است باز هم ، من او را دوست دارم. من فقط عصبانی بودم و یک بار او را دیدم – من گردن او را نگرفتم. من مانند او باید از اینجا پیراهن او را بگیرم. من احتمالا در انجام این کار اشتباه کردم. برای انجام این کار اشتباه است. “

مطالب جالب  Dwyane Wade توضیح می دهد که نقش او در Heat's Playoff Success

” این من نبودم که سعی کردم او را بزنم یا … شما می دانید که چگونه با کسی ، از یک بچه عصبانی هستید و مانند گردن او را می گیرید ، ، “دیویس اضافه کرد. “چیزی شبیه مشت من نبود که با او مبارزه کنم یا شما می دانید ، فقط من فقط سعی کردم او را بزنم.” او گفت که او بوکسور است ، بنابراین اگر واقعاً می خواست به کسی آسیب برساند ، می توانست. او فقط می خواست “[او را] از وضعیتی که قرار نبود در آن باشد” خارج کند. مشکلی با زنان ندارد. وی همچنین اظهار داشت که “باید با کسی به طور حرفه ای صحبت کند” تا یاد بگیرد چگونه در آینده با حل تعارض کنار بیاید. مصاحبه وی را در زیر بررسی کنید.

[محتوای جاسازی شده]

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *