Future & Lil Uzi Vert “Pluto x Baby Pluto” طرفداران فشار دادن پخش مجدد

سرانجام ، Future و Lil Uzi Vert پروژه مشترک Pluto x Baby Pluto خود را ارائه دادند.

دو نفره هنرمندان رپ اذیت کردن برای چندین ماه ، ارسال سیگنال های مختلف در مورد زمانی که آن را کاهش می یابد. در ابتدا ، هواداران تصور می کردند که این هواپیما در تابستان خواهد رسید و ناامیدی خود را هنگام انتشار در تاریخ پیشنهادی ابراز می کنند. دیگر نیازی به صبر نیست زیرا شب گذشته ، Future و Uzi با هم متحد شدند تا سرانجام با Pluto x Baby Pluto کنار بیایند.


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

این پروژه بدون ویژگی شانزده قطعه که به عنوان یکی از بزرگترین نسخه های شب ارائه می شود ، مدتی طول می کشد تا هضم کنیم. این کار با صدای مهیجی با “Stripes Like Burberry” ساخته DJ Esco آغاز می شود و موسیقی متن فیلم را در یک ماجرای کاملاً فضایی فراهم می کند ، که قطعاً همان کاری است که این دو نفره قصد آن را داشتند.

نظرات مثبت شب گذشته و ، وقتی مردم امروز آلبوم را دوباره مرور می کنند ، به طور کلی تحت تأثیر شنیدن دوم قرار می گیرند. در حالی که برخی آن را “میانه” توصیف می کنند ، برخی دیگر ادعا می کنند این بهترین چیزی است که مدتی است گوش داده اند. با این اوصاف ، واکنش عمدتاً مثبت بوده است.

[محتوای جاسازی شده]

با گذشت زمان ، خواهیم دید که مردم واقعاً در مورد پلوتو x کودک پلوتو چه نظری دارند. ، و اینکه آیا ماهها در لیست پخش ما باقی خواهد ماند.

نظر شما درباره این پروژه چیست؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>