رفتن به نوشته‌ها

آینده و الیزا سلطنت در نهایت حل و فصل در حمایت از کودکان مقدار: گزارش

عنصر

آینده < / a> و مادر دخترش Reign ، الیزا سرافین ، طی دو سال گذشته در جنگ بوده اند. شاید یکی از وحشیانه ترین نبردهای حقوقی باشد که فیوچر خود را در مرکز آن قرار داده است ، به نظر می رسد رپر و سرافین از نظر حمایت ماهیانه از کودک به میزان رضایت بخشی رسیده اند.

در گزارش اختصاصی بالر هشدار ، به نظر می رسد به نظر می رسد آینده و مادر مادرش حل و فصل شده اند مبلغی را که باید هر ماه تا زمان بزرگسالی Reign ارسال شود.

به طور موقت ، به نظر می رسد فیوچر و الیزا هر ماه بر روی 3200 دلار به عنوان غرامت مالی توافق کرده اند. این می آید ماه ها پس از آنکه الیزا پیشنهاد $ 1000 کم پول خود را سرنگون کرد . پیش از این ، او و وکیلش <اخبار href = "https://www.hotnewhiphop.com/futures-alleged-baby-bama-mama-eliza-reign-wants-s53k-per-thmonthinin-support-report-news. 107131.html "target =" _ blank "rel =" nofollow "> ماهانه 53000 دلار طلب کرد اما بعید به نظر می رسید که این مقدار به دست آورند.

گفته می شود این به روزرسانی از دادگاه است جلسه دادرسی که دیروز در آنجا برگزار شد و قاضی پیشنهاد 53000 دلاری الیزا را رد کرد ، به فیوچر دستور داد ماهانه دلار 3200 دلاری به وی پرداخت کند. . “

هفته گذشته ، Future دادخواست افترا خود را علیه الیزا رد کرد . با به ظاهر پایان یافتن پرونده حمایت از فرزندشان ، آیا بالاخره ما می توانیم نتیجه گیری در مورد این درام چندین ساله را ببینیم؟

[از طریق]

مطالب جالب  گابریل یونیون میزبان میزهای "دوستان" زنده خوانده شده با بازیگران کاملا سیاه
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *