رفتن به نوشته‌ها

Fragment x Air Jordan 35 Drops This Fall: نگاه اول

طی چند هفته گذشته ، ما گزارش هایی از Fragment x Air Jordan 3 را که قرار است در 17 سپتامبر منتشر شود ، برای شما آورده ایم. این یک کفش ورزشی است که مردم مدتی پیش بینی می کردند و تصاویر رسمی در اینترنت و همچنین اطلاعات مربوط به برخی از پوشاک و یک طرح دیگر کفش ورزشی در Jordan Cadence وارد شده است.

اکنون ، با این حال ، شایعاتی وجود داشته است که Air Jordan 35 می تواند مدل Fragment خود را بدست آورد که کم و بیش به رنگبندی Collab x Air Jordan 1 در سال 2014 شباهت داشته باشد. با تشکر از این عکس ها از sinhoushin ، می توانید آنچه را نشان می دهد ببینید Air Jordan 35 ، با تمام شکوه و عظمتش ، با یک قسمت رویه سیاه و سفید که با برجستگی های آبی در پاشنه پشتی پشتیبانی می شود. همه اینها برای یک رنگ آمیزی زیبا پیش بینی می شود که مطمئناً مورد توجه همه طرفداران Fragment x Jordan در خارج از کشور قرار خواهد گرفت.

در مورد تاریخ انتشار ، انتظار می رود این موارد در تاریخ 28 اکتبر کاهش یابد ، اگرچه هنوز این اتفاق نیفتاده است. صد در صد تأیید شود برای به روزرسانی این کفش با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که همه جدیدترین به روزرسانی ها را برای شما به ارمغان می آوریم.

 تصویر مقاله

تصویر از طریق sinhoushin
تصویر از طریق sinhoushin
تصویر از طریق sinhoushin
معرفی

تصویر از طریق sinhoushin معرفی

مطالب جالب  پاول جورج گفت پس از باخت 6 بازی کلیپرز در "حالت وحشت" قرار ندارد پس از باخت بسیار ناامیدکننده مقابل Denver Nuggets ، لس آنجلس کلیپرز اکنون مجبور به پیروزی در بازی 7 یا رفتن به خانه خود خواهد شد. پل جورج گفت با وجود شرایط ، تیم در "حالت وحشت" نیست. مایک ارمان / گتی ایماژ جورج وقتی از اوضاع روحی س askedال شد گفت:" مثبت است " در رختکن پس از بازی. "این گروه کنار هم می مانند. ما هنوز روی صندلی راننده هستیم. این حالت وحشت نیست. ما یک بازی 7 داریم. من با گروه خود اختلاف دارم. " در حالی که 10:10 در کوارتر سوم باقی مانده بود ، کلیپرز با برتری 68-49 مقابل ناگتز پیش افتاد ، اما طی 20 دقیقه بعدی 60-25 از او دور شد. " Trez در حال حاضر برای ما بالا و پایین است. ما این را می دانیم ، "آستین ریورز در مورد امتیاز منهای 19 مونترزل هارل در 15 دقیقه حضور در زمین گفت. "گوش کنید ، اگر فقط منهای منفی را ادامه دهید ، که فکر می کنم بسیاری از مردم انجام می دهند ، من فکر نمی کنم که یکی از [مراکز] امشب ما موثر باشد اگر می خواهید صادق باشید. و بنابراین ما باید بازی بهتری از هر دو آنها بگیریم. … پس فقط قبل از انتقاد ، ابتدا آن را تماشا کنید. " بازی 7 بین کلیپرز و ناگتس سه شنبه برگزار می شود. [از طریق]
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *