رفتن به نوشته‌ها

سابق فیلم بزرگسالان ستاره اوبری طلا به اتهام قتل، 2 تن دیگر را دستگیر

عنصر

گفته می شود که مانند بسیاری دیگر از قتل ها ، مرگ رائول گیلن 51 ساله مربوط به طمع و مواد مخدر بوده است. یک گزارش انفجاری این هفته منتشر شده است مبنی بر اینکه یک ستاره سابق فیلم بزرگسالان به نام اوبری گلد ، به نام واقعی لورن وامبلز ، در مرگ گیلن نقش داشته است. ستاره پورنو 23 ساله با مشکل در قانون غریبه نیست ، زیرا خورشید گزارش می دهد که او بازداشت شد از سال 2018 حداقل شش بار. برای این آخرین اتهامات ، طلا و دو مرد دستگیر شده اند.

پلیس ادعا می کند که گلد ، به همراه ویلیام پارکر 35 ساله و 43- جرمی پیترز یک ساله ، مسئول قتل است. گیلن از تاریخ 4 ژوئیه در هیچ مکانی یافت نشده است و سرانجام سگهای جسد محققان را به جاده ای دور افتاده در فلوریدا راهنمایی کردند که جسد گیلن را در یک قبر کم عمق پیدا کردند. طلا ، پارکر و پیترز به سرعت توسط پلیس شناسایی شدند زیرا گفته می شود آخرین کسانی هستند که با متوفی دیده می شوند. گیلن به ضرب گلوله کشته شد.

دختر گیلن به پلیس گفت که او با همسر سابق خود تماس گرفته و به او گفته است که به پول احتیاج دارد. گویا گویا گفته است که با برخی از افراد خطرناک به مشکل خورده است ، اما مشخصات آن روشن نشده است. طلا متهم به قتل ، پاركر به قتل آشكار ، و پیترز به عنوان لوازم جانبی قتل و سو abuse استفاده از جنازه. اتهامات بیشتری در انتظار است.

[ از طریق ]

مطالب جالب  Bow Wow به نشان می دهد از او یک پسر در آهنگ جدید، ارائه می دهد موری برای کمک به
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *