Mayweather فلوید را “آن را به همه” برای اواخر سابق جوزی هریس

عنصر

طی سال گذشته تغییرات زیادی در زندگی فلوید می ودر رخ داده است. وی اخیراً مطلع شده است که دختر 20 ساله وی یایا می ودر نام خود را به لیست رو به رشد زنانی که توسط NBA YoungBoy دارای فرزند هستند اضافه کرده است ، پدرش درگذشت و دوست دختر سابق وی جوزی هریس در اثر مصرف بیش از حد تصادفی درگذشت. هریس و می ویدر سه فرزند را با هم تقسیم می کنند ، و در حالی که آنها به خاطر مبارزات حقوقی معروف بودند ، فلوید می ویدر اخیراً به Hollywood Unlocked گفت که برای بازگرداندن جوزی به او هرکاری می دهد.

“هرچه در زندگی می خواهم … من بدست آورد. و من این را هر روز می گویم: فقط برای اینکه او برگردد ، من همه آن را می دهم. ” “هر روز به آن فکر می کنم ، سخت است. بسیار بسیار لمس است. او یک زن عالی بود ، بنابراین من نمی توانستم او را در زمین بگذارم. من نمی خواستم روی او خاک بریزم. یک روح زیبا ، یک فرد زیبا. ما نمی توانستیم روی او خاکی بیندازیم. بنابراین من برای او مقبره پیدا کردم. ” سخت “و اعتراف کرد که این یک موضوع” حساس “است. کلیپی از Floyd Mayweather که در مورد Josie Harris صحبت می کند را در زیر ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>