Fivio Foreign در مورد بابی شموردا ، 50 سنت و چرا عنوان پادشاه نیویورک اهمیتی ندارد

ما تازه ترین فصل On The Come Up را شروع کردیم span> با D Smoke هفته گذشته و امروز ، برای دومین قسمت مجازی با Fivio Foreign برگشتیم. رپ مته بروکلین پس از منفجر شدن “Big Drip” در بالای سال تسلط یافت ، و به دنبال افرادی مانند Pop Smoke فقیر ، صداهای منطقه ای را بیشتر در کانون توجه قرار داد. این آهنگ ویروسی شد و باعث ایجاد چالش ها و الگوهای رفتاری TikTok در سراسر وب شد.

800 قبل از میلاد ، اولین EP مهمترین وی ، پر از سوابق بود یا نشت کرده بود یا قبلاً بیرون بود. برای هر کسی که قبلاً با او آشنا نبوده است ، این به عنوان یک معرفی زیبا با هشت آهنگ و حضور از Meek Mill ، Lil Baby و Quavo ارائه شده است. فقط چند هفته بعد ، همکاری جدی با Drake در نوارهای نمایشی Dark Lane منتشر شد. وی در مورد “شیاطین” به ما گفت: “ من حتی نمی دانستم که او چنین هماهنگی دارد.”

در طی چند ماه ، او با بزرگترین هنرمندان این بازی همکاری های ناخوشایند داشت اما تا همین اواخر بود که از طرف سر تکان داد پسر خدا خودش ، ناس. رپر ، در کنار A $ AP Ferg ، آخرین کار Nas ، King’s Disease را در “Spicy” بست. با این حال همانطور که او فاش کرد ، این تنها همکاری او با نصیر در انبار نیست.

من تعجب می کنم ، برادر. من به استودیو می روم ، به خانه برمی گردم ، یک ویدئو می سازم ، می خواهم با دوستانم باشم. من واقعاً نمی دانم که این گه ها تا کجا پیش می روند ، “فیویو درباره واکنش های خود نسبت به شناسایی می گوید.

آخرین قسمت On The Come Up یا را مشاهده کنید نسخه غیرقابل حل در زیر .

[محتوای جاسازی شده]


HNHH: Fivio خارجی چه کسی است؟

FF: Fivio Foreign بچه متوسط ​​شما است ، به مردی بروکلین ، نیویورک ، علاقه مند به تفریح ​​روی آورد. چه کسی دوست دارد مهمانی کند. چه کسی کسی را که از او بدش بیاید دوست ندارد. چه کسی همه را دوست دارد من آسانگیر هستم. منظورم این است که کنار آمدن با من خیلی سخت نیست. منظورم این است که ، گه من خوب است. فکر می کنم ، “من مردم را دوست دارم ، از مردم متنفرم.”

چه چیزی در خانه بزرگ می شد بازی کند؟

در دوران کودکی ، مادرانم فقط موسیقی انجیل پخش می کردند. خاله های من ، آنها یک دسته کامل از Ginuwine و Usher را بازی کردند و اینگونه گه شدند. من داشتم مثل 50 Cent ، رئیس Keef گوش می دادم. من طرفدار سنگین رئیس کیف بودم. کل جنبش شیکاگو. این همان جایی است که می توانم پیدا کنم – نه سبک من بلکه نوع موسیقی من. من آن را از گوش دادن به 50 Cent و Chief Keef دریافت می کنم. بسیاری از دورک.

بله ، همین بود. من داشتم اینطور گوش می دادم خواهرم مثل جی ز به گه گوش می داد. او به بسیاری از Jay-Z ، بسیاری از Nas گوش داد. بیگی ، اینجوری گه من همه آن نوع موسیقی را می شنیدم ، بنابراین ممکن است همه نوع گه را صدا کنم.

در دوران کودکی به چه چیزی علاقه داشتید؟

من واقعاً هرگز عاشق موسیقی نبودم. من بسکتبال بودم. فکر کردم قرار است در NBA باشم. من عاشق بسکتبال OD بودم. دختران را خیلی دوست داشتم. از کودکی عاشق عوضی بودم ، احساس می کنی؟ بنابراین چیز من این بود که ، همیشه سعی می کردم دوست داشته باشم ، احتمالاً برای سگها پرواز کنم. من واقعاً هرگز سعی نکردم تحت تأثیر ***** قرار بگیرم.

احساسات دیگر مانند این بود ، نمی دانم ، احتمالاً … من خیلی به لباس اهمیت نمی دادم … نمی دانم. من فقط دوست دارم لذت ببرم من دوست دارم همیشه سرگرم شوم. من فقط دوست دارم لذت ببرم هر اتفاقی می افتاد ، اگر جالب بود ، من این کار را کردم.

هنگام زندگی در یک پناهگاه بی خانمان ، عکسی از خود و مادر فرزند خود به اشتراک گذاشتید. چگونه این تجربه به شکل امروز شما شکل گرفت؟

بله ، این باعث شد که من قدردان باشم ، مثل آن زمان ، در واقع چیزی نبود. در آن زمان ، به نظر من به معنای الان نیست. زمان مثل همه بود. من می دانم که ما با هم بودیم ، مثل این که به دنبال این نیستم ، “دانگ ، تو به من ایمان داری” ، مثل اینکه ، من را احساس می کنی؟ چون هر دو تلاش می کردیم. اما اکنون ، دیدن راهی که دیگران با من لعنتی نمی کنند و دیدن شیوه ای که اکنون با من لعنتی می کنند ، باعث شده است که از او قدردانی کنم. احساس می کنم او بیش از هر کس در زندگی من سزاوار راه است.

“من در مورد [50 سنت] بار دوم امضا کردم یا هر چیز دیگری ، پس از تیراندازی شنیدم. حدس می زنم من عاشق داستان شدم. نه بار تیر خوردم و همه اینها ، می دانید منظور من چیست؟ به عنوان یک جوان **** ، شما همیشه می خواهید بیرون باشید. شما همیشه می خواهید گانگستر باشید. شما همیشه می خواهید سختگیر باشید. ما شیفته این نوع کارها بودیم ، بدون اینکه بدانیم [ آن] یک واقعیت است. “

درباره اولین باری که 50 سنت و رئیس کیف را شنیدید با من صحبت کنید.

اولین بار که در مورد 50 Cent شنیدم ، مثل این نیستم – شما می دانید که او دو بار بیرون آمد ، مثل اینکه یک بار بیرون آمد ، سپس به او اصابت گلوله کرد ، و سپس توسط لیبل افتاد و توسط شخص دیگری دوباره انتخاب شد. بعد از تیراندازی ، بار دوم که امضا شد یا هر چیز دیگری راجع به او شنیدم. حدس می زنم عاشق داستان شدم. نه بار شلیک شد و همه اینها ، می دانید منظور من چیست؟ به عنوان یک جوان **** ، شما همیشه می خواهید بیرون باشید. شما همیشه می خواهید گانگستر باشید. شما همیشه می خواهید سخت گیر باشید. ما شیفته این نوع چیزها بودیم که نمی دانیم این یک واقعیت است. هر چه پیرتر شدم ، دیدم ، “لعنتی ، آن گه واقعی است.” مثل اینکه ، من دیگر خسته شده ام که به من تیراندازی نمی کنم. بنابراین ، من “In Da Club” را شنیدم. من فکر می کنم اولین بار بود که چنین لعنتی می شنیدم ، اما حدس می زنم او داشت میکس های وحشی ، میکس مپ های دیوانه را رها می کرد و موسیقی می ساخت. داشتم گوش می دادم و بعد من مثل این شدم ، من داستان n ***** را دوست دارم ، می دانید؟ این من را به یاد خودم می اندازد ، و چیزهای زیادی را در مورد هرکسی که می شناسم به من یادآوری می کند. چیزی که من واقعاً می توانم با آن ارتباط برقرار کنم. شخصی که می بینم مثل من و افرادی که در آن اطراف بودم ، می دیدم که … رونق است. بنابراین ، این بود که.

اولین بار که رئیس کیف را دیدم ، او آهنگی را با لیل ریز داشت ، “دوست ندارم”. و او وحشی بود و در گهواره بود و این دوباره مرا به یاد زندگی من و زندگی من و من و ***** من انداخت. احساس می کنم من ، به عنوان یک فرد ، عاشق افرادی می شوم که بیشتر از همه مرا به یاد من و من و زندگی من می اندازند.

سعی می کنم همیشه همان آدمی باشم که می دانم مردم چگونه هستند. مانند ، مردم با شما دمار از روزگارمان درآوردند ، مانند – در واقع موسیقی خیلی زیاد نیست. موسیقی مثل همه چیز است ، آتش هم هست ، اما احساس می کنم بیشتر مربوط به آن شخص باشد. عاشق شخص می شوید. می دانم که مردم مردم مرا به خاطر وحشی بودن دوست دارند. دیوانه شدن. N ***** من را دوست ندارم ، من دیوانه می شوم ، شما من را احساس می کنید؟ صحبت کردن در مورد مواد مخدر و گه ، اما من واقعاً رد می کنم و گریه می کنم. من واقعاً اینگونه با پرک ها لعنتی نکرده ام.

قسمت دیوانه آن ، درست است؟ شما شروع به از دست دادن fanbase خود می کنید. خوب ، من فکر می کنم من رپرهای زیرزمینی را دوست دارم. من رپرهایی را دوست دارم که هنوز موفق به این کار نشده اند زیرا آنها هنوز هم این درد را دارند. آنها هنوز هم از آن درد و گه صحبت می کنند بنابراین من چنین گه ای را دوست دارم و احساس می کنم وقتی شروع به تغییر محتوای موسیقی خود می کنند ، از آنها دور می شوم. اما من اکنون می فهمم زیرا در یک مقطع زندگی ، به این نتیجه می رسید ، “زندگی بیشتر است” ، درست است؟ من فقط نمی دانم که من فقط نمی دانم که آنها در مورد چه صحبت می کنند اکنون می دانم که زندگی درمورد رشد است. اما من هنوز سعی می کنم آن گه را صحبت کنم. اما من هنوز هم در موسیقی خود پیام می دهم ، مانند: “مثبت فکر کن” ، به هیچ وجه مثل این نیست – ببینید من پلاک گرفتم و گریه کردم. مانند ، غیر واقعی است که من شبیه باشم ، غیر از کار ، کار دیگری انجام دهم ، درست است؟ دارم کار می کنم ، من هنوزم هستم – هنوز هم عصبانی هستم. من هنوز ویروسی می شوم. اما من بیشتر روی تجارت و پول تمرکز دارم.

چگونه می توانید اصالت خود را حفظ کنید در حالی که هنوز برای موفقیت تجاری موقعیت دارید؟

من هنوز گله می کنم ، شما می دانید منظورم چیست؟ من واقعاً با گه ام به جایی نمی رسم که زندگی ام خوب باشد. حتی اگر من یک آهنگ با Drake گرفتم ، من هنوز آن را مرور می کنم. مانند ، من هنوز از طریق یک اتصال دیگر ، از طریق یک اتصال دیگر متصل هستم. متصل به کسی یا چیزی که می خواهد نوعی شر را به وجود آورد. نوعی لعنتی بد. بنابراین ، من هنوز هم این نوع چیزها را مرور می کنم. من از آن خارج نیستم N *** همانطور که هنوز در تلاش برای سرقت من و گه است ، سعی کنید مرا بکشید ، بنابراین من هنوز در آن هستم. در آن نیستم ، اما هنوز اطراف من است ، شما من را احساس می کنید؟ من فقط متمرکز شده ام من نمی دانم چه زمانی به آن سطح می رسم ، زمانی که دیگر دور آن نیست ، سپس می توانم بفهمم که عوضی که می خواهم دوباره برقرار شوم. اما من همیشه می خواهم متصل شوم ، زیرا همیشه خاطرات خواهم داشت. من همیشه فکر می کنم … مثل یک چیز PTSD است. شما فقط از آن عبور می کنید. این در رویاهای من است. هرگز از بین نرفته است هرگز ترک نمی شود. مثل جانبازی است که در جنگ بوده است. مهم نیست ، او می توانست 20 سال از جنگ خارج شود و هنوز هم می خواهد داستان های جنگ را تعریف کند. او هنوز هم می خواهد پارانوئید باشد ، می دانید منظور من چیست؟ فقط همینطور است شما همیشه همینطور وصل می شوید.

“حتی اگر آهنگی را با Drake گرفتم ، اما هنوز آن را مرور می کنم. مانند ، من هنوز از طریق یک اتصال دیگر ، از طریق یک اتصال دیگر متصل شده ام. به کسی متصل هستم یا چیزی که می خواهد نوعی شر را به وجود آورد. “

مهم بودن قهرمان مردم به جای لقب پادشاه نیویورک چیست؟

من کل شاه گله نیویورک را دوست دارم ، نمی دانم. مهم نیست تنها چیزی که نیاز دارم این است که به پول خود نیاز دارم. من به fanbase خود احتیاج دارم ، من به هواداران و هواداران خود نیاز دارم تا هنوز طرفدار و طرفدار خود باشم. بنابراین من برای آنها مهم هستم – افرادی که من را دوست دارند ، من به آنها اهمیت می دهم. هرکسی که گیر بیاورد ، هر زمان که دستش را بگیرد می تواند آن را بگیرد. امیدوارم خیلی دیر نباشد ، اما دیگران … من فقط قهرمان مردم هستم ، مثل اینکه این کار را برای مردم انجام می دهم. مثل اینکه ، مردم واقعاً من را دوست دارند ، می دانید منظور من چیست؟ بیشتر طرفداران من نیویورک هستند. بنابراین احساس می کنم آنچه درک شده است واقعاً نباید توضیح داده شود. من با همه دمار از روزگارمان درآورده ام ، با همه اهل نیویورک دمار از روزگارمان درآورده ام.

رپرهای محلی از منطقه شما چه کسانی بودند که شما را تحت تأثیر قرار دادند؟

< span> یک رپر محلی که روی من تأثیر گذاشت … این مثل GS9 خواهد بود. مانند بابی شموردا یا شورشی روودی ، آنچه را می گویم دریافت می کنید؟ آنها به من آگاهی دادند که برای من امکان پذیر است. می دانید که همه ما فکر می کنیم ، “این ممکن است. N *** a امضا می شود ، سپس ویروسی می شوند ، و از موسیقی پول می گیرند. “آنها این کار را بسیار نزدیک و واقع بینانه کردند ، مانند این n *** به همین ترتیب ، می دانید ، n ***** من هر روز می بینم بنابراین ، برای دیدن اینکه ، به آن ، یک n *** مثل من درایو داده است. من هنوز هم سعی می کنم همان کار را انجام دهم. من سعی می کنم به مردم انگیزه بدهم ، می دانید منظور من چیست؟ من از هیچ چیز آمده ام مانند ، مردم همیشه احساس می کردند من خوب هستم ، من یک حقیر **** هستم. بنابراین ، شما یک **** متواضع هستید ، مردم عاشق حقارت ***** هستند ، بنابراین من حمایت زیادی را از دست دادن دریافت کردم. گه من آتش بود. تعداد زیادی n ***** وجود دارد که آتش سوزی دارد ، اما این گه هر روز اتفاق نمی افتد. گه واقعا اتفاق نمی افتد اگر این گه موسیقی نبود ، در آن مقطع از زندگی من ، که واقعاً در سراشیبی قرار داشت ، دروغ نمی گویم. مثل اینکه واقعاً جایی برای حضور نداشتم. مقدار زیادی گوشت گاو بیشتر n *** همانطور که می خواهم من را بکشم زیرا من داغ ترم ، گرچه n ***** نیز می خواست مرا بکشد. من واقعاً نمی دانم کجا خواهم بود ، دروغ نمی گویم ، اگر این گه نبود. همه چیز را نجات داد. مثل این ، رابطه من و بچه هایم را نجات داد. این فقط همه چیز را نجات داد. و این واقعا شهرت نیست این بیشتر از موفقیت ، پول است. پول این امکان را برای من فراهم کرد که بتوانم نحوه نیاز خود را جابجا کنم. در برهه ای از زندگی که من بیش از حد شناخته شده بودم ، مانند n *** a شناخته شده ای که اپراتورها می خواهند آن را بکشند. اما خدا خوب است.

 fivio Foreign

تصویر آندره پری ، تهیه شده توسط برچسب

وقتی بابی شموردا منفجر شد ، انرژی در محله شما چگونه بود؟

بله ، آنها قطعاً همشهری آنها بودند. به یاد دارم قبل از اینکه “Hot N ****” بیرون بیاید ، “Shmoney Dance” بیرون آمد. و از نظر من آتش بود. مانند ، “اوه گه” ، زیرا این یک رقص جدید بود ، و این گه در مدتی واقعاً اتفاق نمی افتد ، زیرا ، “Milly Rock” در آن زمان. بنابراین من مثل “خوب” رونق رونق هستم ، گه “Milly Rock” پدربزرگ بود. زمان گذشت و GS9 “Shmoney Dance” را انجام داد. من به یاد دارم که به خانواده ام ، مانند خانواده ام ، با کلاه های مختلف نشان می دادم ، “یو ، نظر شما در مورد این لعنتی چیست؟” من این را در YouTube نشان می دهم به مردم زیرا تازه بیرون آمده است. من واقعاً فکر نمی کنم هنوز آنقدر روشن شده باشد. مثل اینکه ، روز اول که بیرون آمد ، من داشتم به مردم نشان می دادم ، مثل “یو ، آن آتش گه.” من کنجکاو شدم ، “زیرا امثال من ممکن است مغرضانه باشند” زیرا من آنها را می شناسم. اما من می خواستم بدانم افرادی که او را نمی شناسند چگونه دوست دارند به فیلم نگاه کنند و چه احساسی دارند. من این اتفاق 0 تا 100 را تماشا کردم. من این اتفاق را تماشا کردم بنابراین می دانستم که برای من امکان پذیر است. من خیلی اعتقاد داشتم که گه ، می دانستم که گه ممکن است. انرژی ، روشن شده بود ، مانند همه سگها در حال رسیدن به 9 بود. همه آشفته بودند – این دیوانه بود. روشن شد هر شب مهمانی بود. و سپس وقتی آنها قفل شدند ، من کل سوئیچ گه را تماشا کردم. مانند ، من همه چیز را تماشا کردم ، از 100 برگشت به صفر. هیچ کس دوباره برگشته است.

انرژی بعد از دستگیری در بلوک چگونه بود؟

منظورم این است ، n *** همانطور که صدمه دیده است. N *** همانطور که همه امید خود را از دست داده است. اول ، n ***** فکر می کرد ، مثل اینکه ، من دروغ نمی گویم ، n *** به عنوان واقعی هرگز از طریق هیچ گهگاهی عبور نکرده ام ، می دانید منظور من چیست؟ N *** همانطور که فکر می کنند ، “Shit واقعاً اتفاق نخواهد افتاد.” مانند “او هیچ کاری نمی کند. N **** به خانه آمدن. ‘زمان گذشت و گه ها شروع به واقعی شدن کردند. مانند ، “اوه گه” ، بنابراین ، همه فقط بیدار شد. این سر همه را بالاتر از آب قرار می دهد. این موضوع همه را به فکر واداشت. چگونه هوشمندتر حرکت کنیم ، متفاوت حرکت کنیم. اونجوری گنده روی کیف تمرکز کنید. روی پول تمرکز کنید ، می دانید منظور من چیست؟ این تنها چیزی است که مهم است. هیچ چیز دیگری مهم نیست ، هیچ کس دیگری مهم نیست. n *** به زودی هوشمند شد.

در مورد سبک رپ اولیه خود هنگام شروع کار صحبت کنید؟

شما ببینید ، بعضی از رپرها رپ هایی هستند که تا آخر عمر به یک شکل رپ می کنند. و من فکر نمی کنم که این واقعا به جایی نرسد ، شما می دانید منظور من چیست؟ شما باید بتوانید با زمان تغییر دهید ، دقیقاً مانند قطره قطره خود. همه چیز تغییر می کند – شما با زمان تغییر می کنید. مثل اینکه ، شما بخشی از یک موقعیت هستید. گه ، من قبلا انواع قطره های مختلف را می پوشیدم. الان قطره های مختلف می بندم. من قبلاً رپ می زدم – آن موقع بود ، بنابراین من اینطور رپ می کردم. حالا من متفاوت رپ می کنم. یعنی من مثل زمان رپ می کنم. احساس می کنم وقتی این کار را کردم ، بهترین کار را کردم. مثل این که وقتی Rocawear داخل بود ، من روی Rocawear سنگین بودم. با Rocawear ویروسی می شوید ، من را می گیرید؟ ویروسی شدن. امیری در حال حضور است ، من در امیری ویروسی می شوم. مته رپ کردن ، من در رپ کردن مته ویروسی می شوم. در آن زمان هرچه رپ بود ، من با آن غلت می زنم ، می دانید منظور من چیست؟

“Blicky Inna Box” ، “Gimme Dat” و Pain & Love EP مواردی بودند که قبل از “Big قطره »بلند شد. درباره آن آهنگ ها با من صحبت کنید.

وقتی این کار را کردم ، “Blicky Inna Box” اولین میلیون بازدید من بود. مردم به من می گویند ، “آن گه آتش بود”. فریاد بزن مرد من جی دی. او واقعاً تا آنجا که این موسیقی را برپا کرده بود … زیرا او دیدگاه و گندی داشت. او مانند یک n *** a خوب بود که من را دوست داشت ، بنابراین هرگز واقعاً بیش از حد از من نمی خواست ، فقط می خواست سرد شود. من او را به عنوان n *** a دوست داشتم در آن گرفتم. من او را وارد قلبم کردم. ما آهنگ ها را با هم کار کردیم. ما قبلاً دیدگاه هایی داشتیم. فقط لازم بود که توسط مردم دیده شوم. بنابراین آنها من را دیدند ، عاشق من شدند و بعد از آن ، من فقط شروع به ویروسی کردم. من داشتم به جاهایی می رفتم که n *** همانطور که به من می گفت ، “نرو” ، مثل این که من آن گریه ها را می کردم. من داشتم فیلمبرداری می کردم که n *** مثل این بود که ، “N ***** بهتر است که در اینجا فیلم نگیرید یا ما خواهان شلیک فیلم هستیم.” اما این هرگز اتفاق نیفتاد. اما این باعث شد که بسیاری از مردم به برنامه های تئاتر مراجعه نکنند. داشتم ویروس می شدم به براونزویل. حتی برایم مهم نبود.

با گوش دادن به آلبوم پس از مرگ Pop Smoke چه حسی داشته اید؟

اساساً ، دوست دارید پاپ زنده را دوست داشته باشید. این پسر من است این همشهری است. این خانواده است. ما نام او را زنده نگه می داریم آلبوم؟ آتش. این همان کاری بود که قرار بود انجام شود. به شماره 1 رسید. آن آتش گه. که گه ویروسی شد واقعاً سپیده دم من است.

آیا اولین آلبوم شما کتاب مقدس امسال رها می شود؟

< span> بله ، حقایق. امسال آلبوم دیوانه خواهد شد. منظور من این است که آلبوم کتاب مقدس نامیده می شود. من احساس می کنم این یک نام مناسب است ، زیرا ، در حال حاضر ، با کل فرهنگ تمرین و هر آنچه که در جریان است ، یک موج کاملاً جدید مانند نظم جدید جهانی آغاز می شود. مثل ، این فقط متفاوت است. کتاب مقدس چیست ، درست است ، خواه به خدا ایمان داشته باشید یا نه ، به هر آنچه که اعتقاد دارید – کتاب مقدس این است. کتاب مقدس داستان است. این داستان هایی است که می خوانید ، و از این داستان ها می آموزید. درست مثل وقتی که یک پیرمرد برای شما داستان تعریف می کند. همه چیز را در مورد داستانهای روزمره او بگویید تا بتوانید یاد بگیرید و مثل این باشید: “اوه ، بله ، من می دانم که چقدر ***** است.” بنابراین شما به جنگ می روید ، می دانید چگونه بخاطر این داستانها حرکت کن بنابراین کتاب مقدس داستانهایی است که می خوانید. در زندگی خود تفسیر کنید ، و با زندگی خود مقایسه کنید. سپس شما از این داستان ها استفاده می کنید تا بدانید چگونه با مردم و چیزها حرکت کنید و چقدر گه است. مانند مارها ، و همه این چیزهای کوچک از کتاب مقدس ناشی می شود. در گفته های زندگی ، چه n ***** بگویید آنها به کتاب مقدس اعتقاد دارند یا نه ، شما به گفته هایی که گه می گوید اعتقاد دارید. مثل این مارها و گه های خاصی که اتفاق افتاده است ، مثل جالوت و غول. این همان چیزی است که من احساس می کنم آلبوم من خواهد بود. آموزش نحوه حرکت به مردم. داستانهایی که می گویم ، می دانید منظور من چیست؟ دنیای جدید ، گه مثل این

درباره کتاب کتاب مقدس چه می توانید بگویید؟

من موج مته خود را سنگین می کنم ، موج مته من ، موج مته من و جریان اصلی من. من دو ویژگی دارم ، فکر می کنم مثل 19 ، 20 آهنگ باشد … نمی دانم. من سعی می کنم ویروسی شوم و آهنگ های زیادی به آنها بدهم ، بنابراین کارهای زیادی انجام می دادم. خیلی کار می کردم

چقدر با شما فاصله دارد؟

بله ، کار تمام شد اما من هنوز هم آن را اصلاح می کنم. هنوز منتظر بازگشت برخی از ویژگی ها هستیم. همه تعجب آور است ، تعجب خواهید کرد تو دیوانه میشی ‘N *** a ، فیوی دیوانه شد.’ این چیزی است که من می خواهم مردم بگویند. مثل این ، من فرصتی می خواهم تا به مردم استعداد خود را نشان دهم ، احساسات و خلاقیت خود را نشان دهم ، و بعضی چیزهای مشابه دیگر.

این پیشنهاد که 800 سال قبل از میلاد نکرد چه پیشنهادی خواهد داشت؟

احساس می کنم 800 قبل از میلاد آهنگ هایی بود که قبلاً پخش نشده بودند. گه که قبلا لو رفته بود من می خواستم آن را بیرون بیاورم تا جهانیان موسیقی را در آنجا داشته باشند ، می دانید منظور من چیست؟ بنابراین ، مستقیماً از EP به آلبوم بروید ، که در واقع هیچ کس انجام نمی دهد. منظورم این است که مردم همیشه دوست دارند ابتدا دسته ای از مخلوط ها را بریزند. ممکن است این آلبوم را کنار بگذارم ، درست است؟ من ویروسی می شوم ، درسته؟ و من گه های جدیدی را شروع می کنم. تفاوت این دو با کتاب مقدس است ، من با موسیقی خودم بالغ تر هستم. من با پیامی که ارسال می کنم هماهنگی بیشتری دارم. من با چیزهایی که می گویم مستقیم ترم بیشتر صدای خوبی است ، صدای بهتری برای آن است.

چند بطری هنسی شما و Nas در جلسه استودیوی خود غبارروبی کردید؟

می دانید چه چیز دیوانه ای است؟ ما آن شب حتی هیچ حنی نخوردیم. این گه بسیار دیوانه بود زیرا من حتی نمی دانستم او آنجا است. و فکر نمی کنم که او می دانست من آنجا هستم. اما ما به همان استودیوی L.A رفتیم و n ***** مثل این بود ، “یو ، ناس در اتاق دیگر” ، و من مثل “چطور؟” ناس در اتاق دیگر است؟ Nas در اتاق دیگر نیست. ‘من حتی فکر نمی کردم که او در یک استودیوی گه باشد. من مثل این هستم ، “Nas در هیچ استودیویی نیست” ، اما پسر من مثل “شما می خواهید به ملاقات او بروید؟” در آنجا به استودیو مانند ، “واو ، داداش عزیزم ،” او را ملاقات کرد ، من مثل “یو برادر ، تو یک افسانه هستی”. او مانند “یو ، داداش ، من کاری را که دوست داری انجام دهم دوست دارم”. شما می آیید. “او مانند ،” یو ، من این گریه را برای شما کردم. “من گفتم ،” بگذارید من آن را بشنوم. “این گه 15 دقیقه طول کشید … او آن را برای من ارسال کرد. من به استودیوی خود برگشتم ، به استودیوی خود برگشتم ، 15 دقیقه گریه کردم. سپس آهنگ دیگری را اجرا کردم. بنابراین اکنون ، من دو آهنگ با Nas دریافت کردم.

ما فقط یک بار با هم ملاقات کردیم و آن یک بار تنها چیزی بود که لازم داشتم – جادو. من با Nas فاک می کنم داداش بزرگ او مانند یکی از عموهای من است یا چیزی دیگر. او آن روح قدیمی را دارد.

آیا همکاری دیگر در آلبوم شماست؟

من هنوز نمی دانم. فکر می کنم هر دو آهنگ آهنگ های او بودند. یا کسی دیگر مرا زده است. من نمی دانم. ببینید ، گه من ، من خیلی سریع حرکت می کنم ، گه من مانند باشد ، من هر دقیقه هزار کار می کنم. من هزار مایل در ثانیه حرکت می کنم. مثل ، من این کار را می کنم من برای انجام این کار بزرگنمایی بزرگنمایی نیم ساعت و یک ساعت متوقف شدم ، اما حتی در COVID ، گاهی اوقات ، مثل اینکه آهنگی را کار می کنم ، فکر می کنم آن روز پنج آهنگ را دوست داشتم ، مانند دو ویژگی دیگر. من فقط دارم کار را تمام می کنم من هیچ سوالی نمی پرسم ، من آن گه را صحبت می کنم. گه من متفاوت است ، می دانید منظور من چیست؟

روند خلاقیت برای شما چیست؟

گه من فقط ، گه من خاموش است … من به استودیو می روم. من آنچه را باید بگیرم می گیرم. از چیزی که باید بکشم بکشید. آنچه را که باید بنوشم بنوش. و من یک ضرب و شتم را می شنوم ، ضرب و شتم شروع به صحبت کردن با من می کند ، من شروع به صحبت کردن می کنم تا آن. من آنچه را می گوید دوست دارم و سپس به آن گوش می دهم. من نظر کوچک خود را از هر کسی که در اتاق است ، “این آتش گه ،” می دانم؟ سپس من برمی گردم و گه ها را عوض می کنم – هرکسی که با من به استودیو برود ، آنها می دانند که این گه دیوانه است.

چه کسی را در استودیو با خود داری؟

من واقعاً کاری ندارم ، مثلاً هر کسی آنجا باشد ، من دنبالش می روم. به همین دلیل است که من انواع مختلفی از آهنگ ها را می سازم ، زیرا اگر در اطراف افراد دیگری باشم ، نوع دیگری از آهنگ ها را می سازم. من انواع گه ها را پیدا کردم ، گه های آواز را گرفتم. فقط هرچه هستم ، می دانید؟ من انرژی را رشد می دهم من انرژی دیگران را رشد می دهم من همیشه به انرژی خوبی احتیاج دارم.

 fivio Foreign

جانی نونز / WireImage / گتی ایماژ

اکنون که دنیا به طور کامل برنامه کریسمس دریک را می شنود چه احساسی دارید؟

Fire. من درست مثل ، “لعنتی” هستم. مثل اینکه ، احساس خوشبختی می کنم. متشکرم که آهنگ را با Drake دریافت کردم. ویروسی شدن باعث افزایش بیشتر آن می شود. دریک ، بز است. دریک همیشه fanbase خود را خواهد داشت. مرکز تبلیغات او رسمی است.

شنیدن اینکه او مقایسه شما و سوسا با KD و Kyrie را مقایسه می کند چگونه بود؟

این یک معامله بزرگ است. من حتی واقعاً نمی دانستم که او چنین حالتی دارد. مانند ، من هنوز تعجب می کنم ، مانند ، ناس به من گفت … من نمی دانم. تعجب می کنم داداش من به استودیو می روم ، به خانه برمی گردم ، یک ویدئو می سازم ، می خواهم با دوستانم باشم. من واقعاً نمی دانم این گه تا کجا پیش می رود. من یک نمایش می دهم من اینجا و آنجا می روم. من می دانم که هر بار که در ایالت نمایش می دهم n ***** بیرون خواهد آمد. من مانند ، “لعنت ، n ***** کلمات را می دانم.” مانند ، آن گه هنوز هم برای من غیر واقعی است. مانند ، من در گهواره هستم. من فقط یکی از آنها هستم ، مثل اینکه ، شما آنها را ***** می دانید که به کار می روند و سپس به خانه می آیند ، و این تمام است؟ من یکی از کسانی هستم که ***** هستم. سبک زندگی من مانند یک مهمانی است. من بهش میگم کار احساس می کنم کار می کند سبک زندگی من کار است بنابراین با آن مانند کار رفتار می کنم. بنابراین ، ممکن است فکر کنید ، “اوه ، شما میهمانی می روید و مهمانی می روید ، بیرون می روید و مهمانی می کنید” ، اما این یک مهمانی نیست. این مانند کسی است که در یک باشگاه کار می کند – اگر هر روز به باشگاه بروید ، آنها واقعاً مهمانی نمی گیرند. برای من ، این یک مهمانی نیست.

درباره تبلیغات خود و مناسبت مناسب استفاده از آنها با من صحبت کنید.

وقتی اتفاقی افتاد که ویروسی؟ شما مثل فیلم باشید. می توانید بگویید فیلم مثل این است ، “سلام”. این مانند “متشکرم.” “شما زیبا به نظر می آیید.” “اوه ، فیلم ،” می دانید منظور من چیست؟ کسی چیزی را به شما می دهد که شما می خواهید ، شما بروید ، “اوه ، فیلم” ، می دانید منظور من چیست؟ بنابراین ، فیلم و ویروسی مترادف هستند. منظور آنها همین است. فیلم به معنای ویروسی است ، ویروسی به معنای فیلم است ، شما می توانید به هر شکلی که بخواهید از آن استفاده کنید. شما می توانید مانند یک فیلم به نظر برسید. شما می توانید فیلم بروید. می توانید ویروسی شوید.

برنامه برای بقیه سال 2020 چیست؟

برنامه برای سال 2020 … من فقط سعی می کنم تلاش کنم ویروسی شدن در حال حاضر ، من جدا شده ام ، در حالت آلبوم هستم ، اکنون فقط سعی می کنم روی آلبوم تمرکز کنم. وقتی آلبوم بیرون آمد ، شما فقط خواهید دید. عالی است در

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia