اولین Lozada شایعه به آشنایی مارک آنتونی.، تشکر خود را انکار می گزارش

عنصر

چند عکس که به دقت بررسی شده اند دارای اینترنت هستند و معتقدند که اولین لوزادا با مارک آنتونی رابطه عاشقانه ای برقرار کرده است ، اما طبق گزارش ها ، اردوگاه وی هرگونه شایعه را تکذیب کرده است از یک رابطه به تازگی ، ایولین عکس هایی را از یک خانه مجلل منتشر کرده است و وقتی با پس زمینه ظاهر آنتونی در آمازون مقایسه می شود ، به نظر می رسد که این دو در یک مکان هستند. طولی نکشید که شایعات در مورد همسر سابق ایولین و جنیفر لوپز در سراسر شبکه های اجتماعی سر و صدا کرد ، اما صفحه شش این گمانه زنی ها را تعطیل کرد.

به گفته رسانه ، آنها با مارک آنتونی صحبت کردند نماینده ای که به آنها گفت که با لوزادا قرار ملاقات ندارد ، اما اجازه داد او و خانواده اش در خانه او بمانند. با این حال ، The Blast ادعا می کند که ایولین و مارک چند ماهی است که “صحبت می کنند” و فرزندان او ، شنیس 27 ساله و کارل لئو کرافورد شش ساله ، حتی با خواننده ملاقات کرده اند.

مارک سه بار ازدواج کرده است: Dayanara Torres (2000-2004) ، Jennifer Lopez (2004-2014) و Shannon De Lima (2014-2017). ایولین از جولای 2012 تا سپتامبر 2012 یک بار با چاد جانسون ستاره سابق NFL ازدواج کرده بود ، اما او دو بار نامزد شده است. ابتدا به آنتوان واکر بازیکن سابق NBA که از سال 1998 تا 2008 با او بود و بعداً به کارل کرافورد بازیکن سابق MLB که از 2013 تا 2017 با او رابطه داشت. عکسهای Evelyn را از حفاریهای آنتونی در زیر ببینید.

[از طریق] [از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>