رفتن به نوشته‌ها

امینم “بدون من” کلیپ و نمرات میلیارد بازدید

عنصر

در این مرحله ، تعداد کاملاً سرسام آور امینم بخشی از شهرت وی است. حتی برخی ممکن است Slim Shady را بزرگترین خواننده رپ جهان بنامند ، ادعایی که تنها با انتشار محبوبیت اخیر “Godzilla” تقویت شد. در هر صورت ، موسیقی امینم همچنان به صورت نجومی صعود می کند و امروز خواننده رپ خود را در تلاش برای دستیابی به یک نقطه عطف مهم دیگر در زیر کمربند خود پیدا می کند. این بار ، این به آهنگ پیشگام او در سال 2002 Eminem Show “بدون من” برمی گردد که برای دهه ها مورد علاقه طرفداران خود قرار گرفته است.

تا آنجا که موسیقی رسمی ویدیو رسما از یک میلیارد بازدید در YouTube عبور کرده است ، با Shady Records برای بزرگداشت این مناسبت به توییتر رفت. صفحه این برچسب ، با اشاره به غزلی از سرود شیطنت ام ، می نویسد: “شما این مدت منتظر ماندید.” “Eminem #WithoutMe فقط 1 میلیارد بازدید داشته است و اکنون در HD است.” برای کسانی که مشتاق دیدار مجدد از تک آهنگی هستند که “سلطان جنجال” را با افتخار عنوان خود را به رخ می کشد ، می توانید نسخه HD تعبیه شده در زیر را بررسی کنید.

لازم به ذکر است که این اولین کلیپ امینم نیست یک میلیارد ضربه بزنید. تک آهنگ های Recovery “Not treared” و “Love The Way You Lie” همانطور که “Rap God” از Marshall Mathers LP 2 نیز اتفاق افتاد. به نظر می رسد پس از “بدون من” ، هر دو “خود را از دست بده” و “هیولا” در ردیف های بعدی قرار دارند که گواهی برای جذابیت جهانی و قدرت ماندن آن است. به اسلیم شدی تبریک می گویم ، و شاید این مهمات بیشتر علیه کسانی باشد که در طول عمر او شک می کنند.

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *