امینم گرفتن اعتبار برای جو بایدن برنده شدن در میشیگان

عنصر

بسیاری از افراد مشهور با تایید زودهنگام نامزدهای انتخاباتی مورد علاقه خود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند اما هفته گذشته بود که برخی از نخبگان هیپ هاپ با حمایت عمومی خود از هرکدام ترامپ یا بایدن … یا کانیه. Weezy هفته گذشته با تأیید آخرین لحظه دونالد ترامپ روبرو شد ، اما امینم و بیانسه هر دو در آخرین ثانیه با تأیید برای بایدن وارد عمل شدند.

[محتوای تعبیه شده]

امینم ، مسلماً یکی از بزرگترین صادرات دیترویت ، با مجوز “Lose Yourself” برای یکی از تبلیغات خود حمایت از کمپانی بایدن / هریس را تأیید کرد. بایدن همراه با موزیک ویدیو در توییتر خود نوشت: “ما یک شات داریم. یک فرصت. یک لحظه. فرصت را از دست ندهید – رأی دهید.”

بسیاری از مردم به شوخی اظهار داشتند که رای گیری آبی در میشیگان بیشتر به دلیل امضای امینم است. به راستی ، اگر ما آن را بر اساس تأیید مشاهیر بنا کنیم ، ممکن است درست باشد. در حالی که “ام” به مبارزات انتخاباتی بایدن برای استفاده از یكی از بزرگترین مجردهای زندگی حرفه ای خود پیشنهاد داد ، ترامپ هنگام تجمع خود در میشیگان ، لیل پامپ ، بومی میامی را به صحنه آورد. ممکن است شک شود

جو بایدن با 50.3٪ آرا برنده میشیگان بود. دونالد ترامپ با 48.1٪ آرا در این ایالت از دست داد. نبرد انجام نشده است. دونالد ترامپ به وعده خود در اعتراض به آرا وفا می کند. دونالد ترامپ برای جلوگیری از شمارش آرا در میشیگان شکایت کرد.

برخی از بهترین واکنش ها به پیروزی بایدن در میشیگان را در زیر ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>