رفتن به نوشته‌ها

الون ماسک در یک روز رکورد 16.3 میلیارد دلار از دست داد

از زمانی که یک توهین عجیب توییتر که گفته می شود تحت تأثیر اسید انجام شده است (به گفته بانک های آزالیا) باعث شد تا وی توسط بورس و اوراق بهادار مورد تحقیق قرار گیرد کمیسیون ، داستان الون ماسک به تدریج عجیب و غریب شده است. پس از گذاشتن نام عددی غیرمعمول به اولین فرزند متولد شده او که قانون کالیفرنیا را نقض می کند ، به سختی می توان NLE Choppa را به دلیل اعتقاد او به اینکه ماسک در واقع یک بیگانه فضایی است ، مقصر دانست.

اكنون فرد عجیب و غریب خود را با یك داستان بزرگتر از داستان زندگی شناخته می شود. شاخص میلیاردرهای بلومبرگ با از دست دادن ماسک حدود 16.3 میلیارد دلار بیشترین ضرر را در یک روز گذشته داشته است. این خبر پس از سقوط 21 درصدی سهام تسلا ، در حدود 80 میلیارد دلار افت ارزش بازار اعلام شد که بسیار بیشتر از ارزش ترکیبی شرکت جنرال موتورز و شرکت فورد موتورز است.

طبق به نیویورک تایمز ، تسلا اخیراً از شاخص S&P 500 که عملکرد سهام 500 شرکت بزرگ را اندازه گیری می کند و به افت قیمت سهام آنها کمک می کند ، حذف شد. سهامداران مدتهاست که نسبت به تصمیمات و اظهارات عجولانه ماسک احتیاط می کنند و این اخبار احتمالاً این نگرانی ها را کاهش نمی دهد. هنوز هم ، علی رغم افت 21 درصدی در روز سه شنبه ، سهام تسلا 295 درصد در سال جاری پس از اولین گزارش سود عملیاتی سالانه این شرکت در سال 2019 افزایش یافت.

مطالب جالب  Danuel خانه همسر واکنش نشان می دهد خود را ادعایی NBA حباب فعالیت

خواننده فیلیپ- تصاویر استخر / گتی ایماژ معرفی

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *