رفتن به نوشته‌ها

الن دی جنرس بازگشت برنامه گفتگو را اعلام کرد ، وعده گفتگو درباره جنجال

علی رغم تحقیقات مداوم در مورد ادعای “سمی” محیط کار خود ، الن دی جنرس دوباره به تلویزیون بازمی گردد. برای قسمت بهتری از یک سال ، نمایشگاه الن با اتهاماتی از سوی کارمندان فعلی و سابق روبرو شده است که آنها مورد آزار و اذیت ، نژادپرستی و تبعیض جنسی قرار گرفته اند. به دنبال یک نمایشگاه توسط Buzzfeed ، گزارش شد که برادران وارنر تحقیق درباره ادعاها را آغاز کرده است. مدیران ارشد از سمت خود راحت شده اند و در حالی که آینده الن مشخص نبود ، DeGeneres حاضر شده است كه می گوید این نمایش برای هجدهمین دوره خود در 21 سپتامبر برمی گردد.

 Elle DeGeneres، The Ellen Show، Tiffany Haddis
کوین وینتر / کارمندان / گتی ایماژ

“من نمی توانم صبر کنم تا به کار برگردم و به استودیوی خود برگردم. و ، بله ، ما می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم ، “گفته می شود الن در بیانیه ای گفت. عموم مردم در حال حاضر خود را برای بحث در مورد رسوایی که ماهها الن دی جنرس دنبال کرده است ، آماده می کنند. علاوه بر این ، همچنین گزارش شده است که Tiffany Haddish بار دیگر مهمان اصلی قسمت اول فصل جدید خواهد بود ، با این حال ، این بار در این برنامه بدون مخاطبان زنده فیلم اجرا می شود.

مهمانان الن در ماه سپتامبر همچنین افرادی مانند کریس راک ، الک بالدوین ، کری واشنگتن ، امی شومر ، اورلاندو بلوم و کریسی تیگن را شامل می شوند.

[از طریق]

مطالب جالب  دونالد ترامپ ، روت بادر گینسبورگ را "زنی شگفت انگیز" می خواند در حالی که جهان برای مرگ او 8800011000110888 سوگوار است روز جمعه (18 سپتامبر) ، روت بادر گینسبورگ تسلیم نبرد خود با سرطان متاستاتیک لوزالمعده شد. دادرسی دیوان عالی کشور مدتی است که بیمارستان 87 ساله به تعدادی از مسائل رو به رشد بهداشت پرداخته است. او به همراه هوادارانش امیدوار بودند که در انتخابات بعدی زنده بماند ، اما متأسفانه دادگستری گینسبورگ از این مرحله عبور کرده است. مارک ویلسون / کارمندان / گتی ایماژ هزاران نفر برای بیرون آمدن از ساختمان دادگاه عالی تجمع کرده اند هوشیاری بداهه به افتخار دادگستری گینسبورگ و در خواندن ترانه کلاسیک جان لنون "تصور کن" به هم پیوستند. برخی دیگر نیز به شبکه های اجتماعی مراجعه کرده اند تا در غم و اندوه خود در مورد درگذشت وی سهیم باشند. از رئیس جمهور ترامپ بلافاصله پس از به اشتراک گذاشتن خبر در مورد افکارش در مورد مرگ روت بادر گینسبورگ سال شد ، اما به او اطلاع داده نشده بود. "او تازه فوت کرد؟ عجب. من این را نمی دانستم ، "رئیس جمهور ترامپ گفت. "او زندگی شگفت انگیزی را پشت سر گذاشت. چه چیز دیگری می توانید بگویید؟ او یک زن شگفت انگیز بود ، چه موافق باشید یا نه. او یک زن شگفت انگیز بود که زندگی شگفت انگیزی را سپری کرد. من در واقع از شنیدن این موضوع ناراحت هستم." بعداً ، کاخ سفید با انتشار بیانیه ای رسمی ، تأثیر عدالت گینسبورگ را در سیاست آمریکا و فراتر از آن به رسمیت شناخت. چند واکنش زیر را در مورد افرادی مانند باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، کمال هریس نامزد معاون ریاست جمهوری و نامزد سابق ریاست جمهوری بخوانید. هیلاری کلینتون.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *