رفتن به نوشته‌ها

سردبیر آتلانتیک می گوید اطلاعات بیشتری درباره نظرات جانبازان ترامپ در حال آمدن است

سردبیر روزنامه آتلانتیك جفری گلدبرگ می گوید داستان اخیر این نشریه درباره دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، كه جانبازان كشته شده را “بازنده” خوانده است ، فقط آغاز كار است.

دونالد ترامپ ، کهنه سربازان ، مکنده ها برنده مک نامی / گتی ایماژ

“من کاملا انتظار دارم که گزارش های بیشتری در مورد این موضوع ارائه شود و تأیید بیشتر و اطلاعات جدید در روزها و هفته های آینده ارائه شود” ، گلدبرگ روز یکشنبه به منابع معتبر CNN گفت. “ما مسئولیتی داریم و صرف نظر از آنچه او می گوید ، این کار را انجام خواهیم داد.”

به دنبال گزارشی که از منابعی استفاده می کرد که از ادامه کار خودداری می کردند ، آتلانتیک با واکنش شدید ترامپ و دیگران روبرو شد که این داستان را “اخبار جعلی” خواند. گلدبرگ درباره این بحث و گفتگو درباره صدور منبع مقاله در CNN بحث کرد.

گلدبرگ گفت: “همه ما مجبوریم از منابع ناشناس استفاده کنیم ، خصوصاً در شرایطی که رئیس جمهور ایالات متحده تلاش می کند به طور فعال آنها را بترساند.” “اینها افرادی نیستند که برای من ناشناس باشند.

کارل برنشتاین ، گزارشگر مشهور تحقیقی که داستان واترگیت را شکست ، درباره روند این برنامه بحث کرد:” تقریباً همه 200 داستان ما در مورد واترگیت براساس ناشناس بود تأمین منابع ، “او گفت. برنشتاین می گوید که در دوران ترامپ ،” گزارش تقریباً به طور یکنواخت بر اساس تأمین منابع ناشناس است ، زیرا این تنها راهی است که ما می توانیم به حقیقت برسیم. “

نسخه اصلی آتلانتیک را بررسی کنید داستان در اینجا.

“ما نمی خواهیم مورد ترس رئیس جمهور ایالات متحده قرار بگیریم. گلدبرگ گفت: “ما در حال انجام کارهای خود هستیم.” .jpg / eaeb772e9c9d1c7314c44b1169002475 / 1599443458_efc5c2367bb8a56c8b65b8cea95c5541.jpg “/>
سردبیر آتلانتیک می گوید اطلاعات بیشتری درباره نظرات ترامپ درباره سربازان کشته در آینده در دسترس است.
https://www.hot.com از-آتلانتیک-می گوید-اطلاعات-بیشتری-درباره-پیرامون-پیرامون-نظرات-در-آینده-اخبار است. 117358.html

مطالب جالب  Kanye West و Nick Cannon قسمت 2 مصاحبه خود را منتشر کردند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *