رفتن به نوشته‌ها

EarthGang نشان می دهد Spilligion Village آهنگ Spilligion

از زمانی که EarthGang برای اولین بار اعلام کرد Spillage Village در ماه مارس مشغول کار بر روی یک آلبوم است ، انتظار برای افت شدید گروه به طور پیوسته افزایش یافته است. با داشتن یک لیست که دارای استعدادهای Olu ، Wowgr8 ، JID ، Mereba ، 6LACK ، Jurdan Bryant ، Benji و Hollywood JB است ، کاملاً منطقی است که با انتشار Spilligion در 25 سپتامبر ، ترکیبی از موسیقی ، غزل و روح آتلانتا ارائه خواهد شد. تاریخ. علاوه بر این مفهوم ، دو تک آهنگ “End Of Daze” و “Baptize” وجود دارد که به نظر می رسد نکته نشان می دهد که این آلبوم جزو محبوب ترین های سال خواهد بود.

 EarthGang Spillage Village JID

تصویر از طریق HNHH

امروز ، EarthGang برای توزیع لیست آهنگ کامل آلبوم با توییتر Reddit به توییتر رفته است در اپل موزیک نشان دهنده تقسیم بندی هر آهنگ است. همانطور که قبلاً گفته شد ، ما قبلاً دو قطعه را شنیده ایم که ده آهنگ را در هوا برجای گذاشته است. در مورد ویژگی ها ، با توجه به این که Spillage Village یک مجموعه جمعی است ، به نظر نمی رسد بازیکنان کمکی زیاد باشند. با این وجود ، Vill چند دوست را وارد زندگی خود کرد ، یعنی Ant Clemons ، Chance The Rapper ، Lucky Daye و Big Rube.

لیست پیگیری کامل زیر را بررسی کنید و حتماً در سپتامبر دوباره بررسی کنید بیست و پنجم برای کل پروژه Spilligion که به طور کامل فرود می آید. آیا از شنیدن چند موسیقی جدید از باند هیجان زده اید؟

مطالب جالب  بیکر میفیلد درمورد تمرینات براونز

1 Spill Vill (EarthGang feat. Desi Banks)
2. Baptize (JID و EarthGang feat. Ant Clemons)
3. PsalmSing (مربا ، EarthGang ، Benji و Hollywood JB)
4. Ea’alah (خانواده) [JID ، Benji و EarthGang]
5. مکه (بنجی ، EarthGang و JID)
6. Judas (JID و آری لنوکس ، بادی ، Chance the Rapper و Masego) – 7. اوشون (Benji ، EarthGang ، Hollywood JB ، Jurdan Bryant و 6LACK) – 8. کوپید (EarthGang و 6LACK feat. Lucky Daye) – 9. شیوا (JID ، بنجی ، EarthGang و جوردان برایانت)
10. End Of Daze (EarthGang and JID feat. Jurdan Bryant، Mereba and Hollywood JB) – 11. هاپی (برجسته های بنجی و EarthGang. مربا و بیگ روب) – 12. مشتری (JID، EarthGang، Mereba، Jurdan برایانت و هالیوود JB)

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *