بریلون پسر 12 ساله دویت هوارد می گوید او “پدر واقعی نیست”

دویت هوارد ، قهرمان لس آنجلس لیکرز اخیراً خبرساز شده است و این به دلیل پیروزی در NBA در سال 2020 نیست. ستاره ورزشی در جشن پیروزی تیم ال.ا. سخت بوده است ، اما مادران فرزندانش هوارد را به چپ و راست صدا می کنند. هفته گذشته ، رویس رید ، ستاره اسبق همسران بسکتبال ، با استفاده از شبکه های اجتماعی اعلام کرد که دویت هوارد پدر بد مغزی است که هرگز فرزندان خود را نمی بیند. او مادر پسر 12 ساله آنها بریلون است ، اما رویس تنها مادر استخوان دار نیست که با هوارد انتخاب می کند. کریستینا وست ، مادر پسر دیگرش ، تری ، نیز در استوری اینستاگرام خود اظهار داشت که هوارد غایب است و ممکن است یکی دیگر از فرزندان خود را به مدت دو ماه با پرستار بچه نگه داشته باشد.

پنجشنبه (اکتبر) 22) ، برایون 12 ساله پیام کریستین وست را به حساب اینستاگرام شخصی خود بازنشر کرد و چند کلمه در مورد پدرش اضافه کرد. وی با اشاره به پست وست نوشت: “از مادر برادرم.” وی افزود: “پدر من یک پدر واقعی نیست. او حتی با من صحبت نمی کند و می داند که من ناراحت هستم و به او احتیاج دارم. من تقریباً 13 ساله هستم تا اکنون بتوانم صحبت کنم.”

علیرغم اینکه در شبکه های اجتماعی فراخوانده می شود ، هوارد پاسخی به اتهامات مربوط به بی توجهی و نادیده گرفتن فرزندان خود نداده است. گزارش شده است که او پنج فرزند با پنج زن مختلف دارد و یکی از مادران اوایل سال جاری درگذشت.

 Dwight Howard، Braylon Howard، Christine Vest، Royce Reed، Baby Mamas، Deadbeat Dad، Instagram
Instagram < / h6> معرفی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>