رفتن به نوشته‌ها

Draymond سبز طول می کشد شات در دونالد ترامپ پس از NBA سخنان

عنصر

دونالد ترامپ همیشه یکی از آنها بوده است که هر وقت فرصتی پیدا می کند پرها را به هم می زند. شخصیت سرسخت و نظرات سازش ناپذیر او در نهایت باعث ورود وی به کاخ سفید است. وقتی صحبت از ادغام سیاست با دنیای ورزش می شود ، ترامپ به ویژه اظهار نظر کرد و خاطرنشان کرد که او از زانو زدن بازیکنان NBA و NFL در هنگام سرود ملی قدردانی نمی کند.

دیروز ، < a href = "https://www.hotnewhiphop.com/donald-trump-takes-aim-at-nba-following-recent-boycott-news.116792.html" target = "_ blank" rel = "nofollow"> ترامپ حملات خود را به NBA ادامه داد و گفت مردم با لیگ تغذیه شده اند و بینندگان از دیدن این موضوع به یک سازمان سیاسی خسته شده اند. همانطور که می توانید تصور کنید ، بسیاری از بازیکنان مواضع بزرگی را علیه رئیس جمهور اتخاذ کرده اند ، از جمله دریموند گرین که اخیراً با جیک تاپر در مورد اینکه چقدر ترامپ را دوست ندارد صحبت کرد.

“منظور من این است که ما با یک استاد کار داریم گرین گفت: “گرین گفت ، گرین گفت:” گرین در این باره نظرات خود را در مورد تحریم اخیر NBA نشان داده است. به عنوان مثال ، او صبح روز پنجشنبه به رسانه های اجتماعی رفت و در آنجا خاطرنشان كرد كه برای بازیکنان مهم است كه به بازی ادامه دهند زیرا بزرگترین سیستم عامل آنها در زمین بازی است.

مطالب جالب  آدرین چاق شویم می خواهد تمام "استاتیک" در او جدید تنها
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *