رفتن به نوشته‌ها

Draymond سبز پیشنهادات PJ تاکر داغ این

عنصر

Draymond Green در این بازیهای پلی آف NBA به عنوان یک بازیگر نقش ساده ای را تجربه کرده است زیرا مدتها پیش تیم های گلدن استیت واریورز از رقابت های پلی آف حذف شده بودند. گرین استعدادهای خود را با خدمه TNT به NBA می برد و در عین حال برخی از تبلیغات داغ را در توییتر ارائه می دهد. ستاره Warriors مطمئناً یک بازیکن قطبی در لیگ است ، بنابراین هر زمان که حرفی برای گفتن داشته باشد ، هواداران یا به شدت مخالفت می کنند یا سرشان را تأیید می کنند.

هنگام تماشای Houston Rockets مقابل لس آنجلس شب گذشته سریال لیکرز ، گرین با تلاش PJ Tucker مسحور شد. در حالی که تاکر دقیقاً یک ژانگورنت تهاجمی نیست ، اما به نظر می رسد که هنگام گرفتن سه گوشه ، فوق العاده استعداد داشته باشد. در واقع ، او آنقدر در ضربه زدن به آنها مهارت دارد که گرین در توییتر اعلام کرد “تاک ممکن است بهترین تیرانداز 3 امتیازی در تاریخ NBA باشد …”

البته ، این برداشت با استقبال زیادی روبرو شد همانطور که بسیاری اشاره کردند که گرین در حال حاضر در تیمی مانند استف کاری و کلی تامپسون بازی می کند. ناگفته نماند ، در تاریخ لیگ تعداد زیادی تیرانداز از گوشه و کنار وجود داشته است و به گفته بهترین Tucker ، کمی زودرس است.

بدون در نظر گرفتن ، شما باید Green را تحسین کنید که اینقدر جسور با او طول می کشد.

مطالب جالب  Tiwa Savage Delivery "Celia" Ft. Stefflon دان، Davido به و بیشتر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *