رفتن به نوشته‌ها

Drake’s Label Sparks آلبوم گمانه زنی ها در توییتر

آیا این ماهی است که ما سرانجام آلبوم جدید Drake Certified Lover Boy را دریافت می کنیم؟

پیگیری های نوارهای نمایشی Dark Lane امسال با تمسخر طولانی توسط دریک و همکارانش این هنرمند کالاهای آلبوم خود را با مارک Nike برای هر کسی که کسی باشد ارسال می کند و از نظر ظاهراً ، بالاخره ممکن است پسر عاشق این ماه رها شود.

در حالی که منتظر تایید هنرمند هستیم خودش ، دو تا از برچسب های ضبط شده اش با اشاره های گسترده ای که می تواند یک ماه بزرگ برای این سوپراستار باشد ، ارائه شده است. Republic Records و Universal Music Group علاوه بر ویژگی های جدید وی در آلبوم 21 Savage و Metro Boomin و همچنین مشارکت وی در پروژه جدید Bryson Tiller ، به نظر می رسد چیزی که در این ماه برای Drake در نظر گرفته شده را تحریک می کنند.


اتان میلر / گتی تصاویر

بنیانگذار اکتبر Very Own ، کاملا منطقی است که دریک یک آلبوم را احتمالاً در روز تولد خود در این ماه منتشر کند. در حالی که 24 اکتبر هنوز چند هفته مانده است ، جمهوری و UMG شروع به تحریک بازی Drizzy Drake قبل از هالووین کرده اند ، هر دو پست های رمزگذاری شده درباره او را که احتمالاً در این ماه منتشر می شود به اشتراک می گذارند. جمهوری ، با به اشتراک گذاشتن یک تصویر GIF از دریک که به آرامی از یک استخر آب بلند می شود ، نوشت: “مانند # اول اکتبر بیدار شدن از خواب”. UMG همچنین تصویری از این هنرمند را به اشتراک گذاشت و عنوان خود را نوشت: “OCTOBER’S VERY OWN”.

گرچه آنها در ظاهر چیزی از یادداشت نمی گویند ، اما نمی تواند تصادفی باشد که هر دو برچسب پشتیبان Drake پس از آغاز ماه اکتبر حرفی برای گفتن داشت.

به نظر شما دریک این ماه افت می کند؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *