رفتن به نوشته‌ها

نمایش داناوان میچل سرخوردگی قابل مشاهده پس از از دست دادن جاز

عنصر

چند روز پیش دونووان میچل و یوتا جاز خیلی زیبا نشسته بودند زیرا آنها از سری Denver Nuggets به برتری 3-1 رسیدند. با این حال ، این همه به سرعت به لطف جمال موری که جانورانی در طی چند سفر گذشته بود ، پاک شد. حالا این سریال با سه بازی گره خورده است و یک Game 7 در افق است. این خبر وحشتناکی برای جاز است که به نظر می رسد به سرعت کنترل سریال را از دست می دهد.

دیروز ، وقتی بازی به نتیجه رسید ، میچل و رودی گوبرت ناامید کننده های خود را آشکارا نشان دادند. در طی یک وقت استراحت ، گوبرت یک صندلی را لگد زد ، در حالی که میچل پس از از دست دادن ، هنگام خروج از دادگاه ، صندلی را خرد کرد. پس از بازی ، ناامیدی قابل مشاهده میچل همچنان ادامه پیدا می کرد زیرا وی در حالی که خبرنگار از او س aالی می پرسید آشکارا ناراحت است.

این احساسات برای دوره بازی های پلی آف NBA مساوی است. با در دست داشتن قالب حباب ، این امر مخصوصاً برای بازیکنان دشوار بوده است و شما نمی توانید رقبا را به دلیل ناراحتی ناراحت کنید زیرا همه چیز خراب می شود.

بازی 7 این مجموعه قرار است پایین برود سه شنبه شب ، بنابراین در نظرات زیر گزینه های خود را انتخاب کنید. news.116971.html “> shrtco.deulvis.nettny.imclck.ruv.htv.gdis.gdtinyurl.commakhlasu.nubitlycutt.ly

مطالب جالب  بازگشت فرمود Honcho با "H5"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *