رفتن به نوشته‌ها

دونالد ترامپ گفت صندلی روت بادر گینسبورگ هفته آینده پر می شود

رئیس جمهور دونالد ترامپ می گوید “خیلی زود” نامزد جدید دیوان عالی را برای پر کردن صندلی روت بدر گینسبورگ فقید ، که این هفته پس از یک جنگ درگذشت ، خواهد داشت مبتلا به سرطان لوزالمعده.

دونالد ترامپ ، روت بدر گینزبورگ سارا سیلبیگر / گتی ایماژ

” اگر کسی اکنون از من س askال می کرد ، من می گفتم که یک زن در وهله اول قرار خواهد گرفت. ” “انتخاب یک زن مطمئناً مناسب خواهد بود.”

ترامپ گفت: “ما می خواهیم به روند احترام بگذاریم و روند حرکت می کند ، من فکر می کنم واقعاً خیلی سریع حرکت خواهد کرد.” “من با بیانیه ای که میچ مک کانل بیان کرده موافقم. من در واقع 100 درصد با آن موافقم. من جمله بسیار مشابهی را که شما دیدید ارائه دادم ، بنابراین من فکر می کنم که ما به زودی روند را آغاز خواهیم کرد ، و ما یک خیلی زود نامزد شود. “

” فکر می کنم انتخاب هفته آینده باشد ، من هم می کنم “. ترامپ اضافه کرد.

دموکرات ها رقابت می کنند که کرسی نباید تا بعد از انتخابات پر شود. در طول آخرین سال ریاست جمهوری باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، وی این فرصت را داشت که صندلی دادگستری آنتونین اسکالیا را با یک دموکرات پر کند. با این حال ، جمهوری خواهان مخالفت کردند که نباید یک کرسی در سال آخر دوره ریاست جمهوری پر شود. اکنون دموکرات ها از جمهوری خواهان انتظار دارند که شرایط محفوظ است.

[از طریق]

مطالب جالب  شانون شارپس خواستار برافروختن Falcons HC پس از باخت به گاوچران ها شد
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *