رفتن به نوشته‌ها

دم کندی می خواهد شما را به یاد داشته باشید که “عشق گانگستر”

عنصر

فقط دو ماه از آخرین باری که دام کندی میکروفن را برای رپ در کنار Hit-Boy در آلبوم مشترک خود گرفته بود همچنین به لطف Half-a-mil نیز شناخته می شود ، اما او امروز با یک آلبوم جدید از هواداران پذیرایی می کند.

رپر کالیفرنیایی آخرین آلبوم خود را Rap N Roll را از برچسب OPB خود منتشر کرد و او دوباره به ما یادآوری می کند که چرا در غرب بسیار مورد احترام است.

“عشق گانگستر است” ، با جریان بی زحمت و تکمیل کننده تولید سر تکان دهنده خود ، به Mixape Dom فراخوانی می کند.

این نوعی قصیده برای آن بانوی خاص است و افزودنی شایسته به قانون است. از آهنگ های عاشقانه هیپ هاپ. ضرب آهنگ به نظر می رسد مثل یک رانندگی در تابستان است و Dom هر لحظه عاشقانه به نظر می رسد زیرا خطوط پر زرق و برق مانند “من نمی توانم سیر شوم ، این یک چیز عالی است / من در تمام روزهایم هرگز چنین چیزی را احساس نکردم”

Rap N Roll در همه سرویس های پخش جریانی در دسترس است و دارای ویژگی های 24 ساعته ، کیسی وگیز ، نیکو G4 ، آلین و TeeFLii و همچنین ادای احترام به نیپسی هاسل بزرگ است.

در زیر “Love Is Gangster” را ببینید. آیا آخرین تلاش Dom را تحمل کرده اید؟

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد

در سراسر جهان ، تقریباً در هر ایالت وجود داشته است – شما یک شاهکار ، چهره ات را فراموش نمی کنی – نمی توان یک حساب بانکی تو را جایگزین کرد – N____ که در مسیر تنبلی می روی ، من تو را می برم بیرون بیرون
برو پیاده روی طولانی، و سپس بین ورق

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *