داک ریورز سر 76ers نام سر مربی

عنصر

Doc Rivers به ​​عنوان یکی از بهترین مربیان در کل NBA بسیار شناخته شده است. متأسفانه ، هفته های گذشته برای برنده عنوان NBA سخت بود زیرا لس آنجلس کلیپرز سابق وی پس از 3-1 صعود از مرحله پلی آف ، از دور مسابقات کنار رفت. در نتیجه پایان ناامیدکننده این فصل ، ریورز به عنوان سرمربی کلیپرز آزاد شد اما اکنون ، به نظر می رسد که او خیلی سریع روی پاهای خود قدم گذاشته است. طی چند روز گذشته ، ریورز در مورد گشودن شغل خود با Philadelphia 76ers صحبت کرده است و اکنون به وی جایزه داده شده است. مربی ورزشی. این تیم اخیراً برت براون را پس از جابجایی در مرحله پلی آف اخراج کرد و مشخص بود که آنها می خواهند کسی با تجربه این تیم را بدست آورد. ریورس مطمئناً با توجه به اینكه او تیمی با استعداد زیادی را به دست می گیرد ، متناسب با این لایحه است.

باید دید كه چگونه جوئل امبیید و بن سیمونز با رودخانه سازگار می شوند ، اگرچه با توجه به شجره قهرمانی ، مطمئناً تمایل خواهند داشت به حرفهایش گوش بدهم او مربی ای است که خواستار احترام است و نمی توان انکار کرد که مهره هایی در فیلی دارد تا حداقل به نوعی آسیب برساند در کنفرانس شرقی. زیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>