رفتن به نوشته‌ها

DJ Khaled زنجیره جدید خود را از Drake به نمایش می گذارد

DJ Khaled همچنان در مورد تک آهنگ های مشترک جدید خود با Drake ، “Greece” و “Popstar” ابراز خوشحالی می کند. این دو رکورد جدید به عنوان بخشی از عرضه بی پایان آلبوم خالد خالد تهیه کننده ، از نظر اعداد موفق بوده اند ، اما این دلیل خوبی دارد. ما در مورد دریک صحبت می کنیم. در پایان روز ، این مرد می تواند زباله های داغی را آزاد کند و هنوز هم احتمال دارد که به شماره 1 برسد.

با توجه به دو نقطه در آلبوم آینده DJ Khaled ، Drake احساس می کرد با سخاوت خود سخاوتمندانه عمل می کند دوست ، در حال سفر به جواهرساز خود و سفارش قطعه جدیدی که مخصوص موسیقی دان 44 ساله ساخته شده است. خالد پس از باز کردن بسته بندی کادو ، در توییتر خود نوشت: “با تشکر از شما برای این هدیه زیبا ، متشکرم”. “لوو برای همیشه!”

آویز طلا با الماس پوشانده شده است و یک جغد (آرم Drake) و یک شیر (یکی از عبارات جالب DJ Khaled) را نشان می دهد که با هم آمیخته شده اند. برای اضافه کردن همه چیز ، آنها روی یک کلید قرار می گیرند ، که یکی دیگر از عناصر اصلی مارک خالد است.

در حال حاضر ، ما در آلبوم های هر دو این هنرمندان منتظر هستیم. دی جی خالد خالد خالد را یک ابدیت پیش اعلام کرد ، دو تک آهنگ Drake خود را قبل از تابستان منتشر کرد و از آن زمان در ارائه به روزرسانی های زیادی ارائه نکرد. دریک قبلاً اذیت می کرد که آلبوم بعدی او ، Certified Lover Boy ، قبل از تابستان منتشر خواهد شد. با این حال ، آن آمده و رفته است و هنوز هم ، هیچ نشانه ای از CLB.


کوین وینتر / گتی ایماژ

آیا شما طرفدار زنجیره جدیدی هستید که درزی برای DJ Khaled تهیه کرد؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *