رفتن به نوشته‌ها

دی جی خالد از Paparazzi بخاطر Crack Butt Photo

تماس می گیرد

Kanye West به دنبال خرید احتمالی شرکت های پاپاراتزی است تا بتواند انتخاب کند که کدام عکس ها منتشر شود. ما مطمئن هستیم که اگر DJ Khaled می توانست ، او نیز با همان برنامه در هیئت مدیره باشد.

در حال حاضر تک آهنگ جدید خود را با Drake ، “Popstar” فشار می دهد ، سازنده عظیم فریاد می زند که پاپاراتزی را بخاطر غافلگیرانه ترین عکس هایی که می توانند از مردم بگیرند را به اشتراک می گذارند و شرم آور خود را ارسال می کنند.


متیو آیزمن / گتی ایماژ

” نوشتن این نوع چیزهایی است که هنگام استفاده از POPSTAR باید با آنها سر و کار داشته باشید ” دی جی خالد در اینستاگرام. در این تصویر که حدوداً دو سال از تولید آن می گذرد ، تولید کننده چند پلاتینیوم به دلیل افتادن لباس زیر از روی باسن خود ، یک شلوارک بسکتبال را آویزان می کند و ترک لب به لب خود را به جهانیان نشان می دهد. بدیهی است که شما نمی خواهید این نوع عکسها در اینترنت پخش شود ، اما خالد پس از سالها دیدن این که علیه او استفاده می شود ، تصمیم گرفت آن را فقط در صفحه شخصی خود منتشر کند و جوک ها را به محض انتشار بپذیرد.

“POParazzi Yall مردی لرزاند.” شما هرگز نمی دانید که پاپاراتزی چه وقت این موضوع را تماشا می کند ، متأسفانه ، او باید همیشه مراقب باشد.

پست او پس از انتشار ویدیوی رسمی “Popstar” است که جاستین بیبر در آن بازی می کند.

مطالب جالب  LL Cool J افتخارات چادویک بوسمن: "او مردم را القا کرد"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *