رفتن به نوشته‌ها

دی جی اریک موریلو از معروفیت “من دوست دارم آن را حرکت دهم” در خانه میامی

مرده یافت

پلیس در حال حاضر در حال تحقیق درباره مرگ غم انگیز یک هنرمند مشهور میامی است. دی جی اریک موریلو به دلیل محبوبیت مشهور در دهه 1990 در کلوپ “من دوست دارم آن را حرکت دهم” مشهور است ، اما اخیراً نام این 49 ساله درگیر رسوایی هفته ها پیش ، موریلو توسط افسران میامی داد در ارتباط با اتهامات وارده به تجاوز جنسی به دی جی همکار خود دستگیر شد. طبق گفته پلیس ، اریک موریلو در خانه اش مرده پیدا شد و هیچ مدرکی مبنی بر بازی ناپاک وجود نداشت. آنها علت مرگ را فاش نکرده اند و منتظر یافته های پزشک معالج خواهند بود.

 DJ اریک موریلو ، تجاوز ، باتری جنسی ، حمله جنسی ، خودکشی ، بیش از حد مصرف ، قتل
مایکل تالبرگ / استرینگر / گتی تصاویر

صاحب مارک ضبط و تهیه کننده موسیقی دارای افتخاراتی مانند نامگذاری سه بار بهترین DJ بین المللی توسط جوایز DJ است. خبر اتهامات وارد شده علیه موریلو باعث ایجاد شوک در محافل موسیقی DJ و میامی شد و پس از دستگیری ، موریلو با وثیقه 25K دلار آزاد شد.

گفته می شود این حادثه در دسامبر سال 2019 رخ داده و زن ادعا کرده است که او بعد از اینکه مهمانی برگزار کردند به خانه اش رفت. وی به پلیس گفت که او مستی کرده ، پیشرفتهای جنسی وی را رد کرده و سرانجام به خواب رفته است. زن ادعا می کند که وقتی از خواب بیدار شد ، او هیچ لباسی نداشت و موریلو کنار برهنه اش ایستاده بود. او به پلیس زنگ زد ، او را به یک مرکز درمانی برای قربانیان تجاوز جنسی منتقل کردند و یک جعبه تجاوز به او دادند. گزارش شده است که موریلو به پلیس گفت که با این زن رابطه جنسی ندارد و نمونه ای از DNA خود را به محققان داد. پس از آزمایش کیت زن ، DNA موریلو جور شد و وی دستگیر شد. وی قرار بود روز جمعه در دادگاه حاضر شود.

[ از طریق ]

مطالب جالب  17 سال پیش، آوت کاست خراشیده بازی با "هی بله"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *