رفتن به نوشته‌ها

DJ Envy ادعا می کند BET نمایش او را رد کرد زیرا او “به اندازه کافی سیاه نبود”

بعد از پخش کلیپی از The Breakfast Club ، امروز یک شبکه محبوب در مرکز بحث های اجتماعی قرار دارد. Charlamagne Tha God اخیراً اعلام کرده است که شبکه Black Effect Podcast Network را راه اندازی کرده و به هم میزبانان خود گفته است که اخیراً از یک شبکه بزرگ تلفنی دریافت کرده است که آیا DJ Envy یا Angela Yee کانال خاص خود را دارند. خبر تماس Envy را سرگرم کرد زیرا این شبکه همان شبکه ای بود که سالها پیش نمایش وی را رد کرد.

 Charlamagne Tha God، DJ Envy، BET
Tommaso Boddi / Stringer / Getty Images

” آخرین شب ، کسی از یک شبکه خاص تماس گرفت و از من پرسید که آیا همه کانال داری؟ ” “و هنگامی که من به Envy گفتم چه شبکه ای است ، Envy گفت که شبکه به او گفت که او به اندازه کافی سیاه نیست.” در ابتدا ، آنها سعی داشتند با گفتن نام شبکه نوک پا را بزنند اما DJ Envy مداخله کرد و آنها را پخش کرد. Envy گفت: “این BET بود.”

“BET در مورد اجرای برنامه در BET با شارلامن ارتباط برقرار کرد و من شروع به خندیدن کردم زیرا چند سال پیش وقتی خانواده ام در حال اجرای یک برنامه بودند ، ما هستیم من هنوز یک نمایش انجام می دهم ، اما آنچه که من سعی کردم انجام دهم این است که ابتدا به دنبال افراد خود باشم. من ابتدا به BET و Revolt رفتم ، زیرا این مالک سیاه است و یک کانال سیاه است و BET پاسخ داد – حدود 5 سال پیش است – که من به اندازه کافی سیاه نبود. “

مطالب جالب  همه چیز آمدن به Netflix در سپتامبر 2020

Charlamagne Tha God مجبور شد با سرگرم کردن به دوست خود افزود:” چرا از درست بودن آنها عصبانی شدی؟ ” کلیپ زیر را بررسی کنید و اگر فکر می کنید BET برای انتقال برنامه DJ Envy صحیح بوده یا از جیب شما خارج شده است ، به ما اطلاع دهید.

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *