رفتن به نوشته‌ها

تیراندازی مرگبار دیژون کیززی توسط پلیس مشاهده شده در ویدیوی جدید

دیژون کیززی ، جوان 29 ساله سیاه پوست روز دوشنبه هنگام دوچرخه سواری توسط پلیس در جنوب لس آنجلس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

فقط دو هفته پس از تیراندازی به جیکوب بلیک ، که به طور معجزه آسایی از هفت شلیک به پشت جان سالم به در برد ، دیژون کیززی پس از مبارزه با حداقل یک پلیس کشته شد افسر LASD ادعا می کند که Kizzee هنگام سوار شدن بر دوچرخه خود “کدهای وسیله نقلیه” را نقض می کند و هنگامی که پس از سرنگون شدن قصد فرار داشت ، چندین بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داد.

یک فیلم امنیتی جدید از خانه نزدیک منتشر شده است که تیراندازی را نشان می دهد. ما به شما هشدار می دهیم که بسیار گرافیکی است و لحظه تیراندازی کیزی را نشان می دهد.

وكیل مشهور حقوق مدنی ، بن كراپم اظهارات زیر را در مورد مرگ كیززی منتشر كرد:

هر روز به نظر می رسد شواهد دلخراش دیگری به دست دهد که نشان می دهد برای آمریکایی های سیاه پوست ساده است که به انجام کارهای عادی زندگی در کشور ما بپردازند. برونا تیلور در حالی که سیاه پوست بود در حالی که سیاه پوست خوابیده بود کشته شد ؛ اما آهامود آربری در حالی که سیاه بود در حال دویدن بود کشته شد و اکنون دیژون کیززی در حالی که در حال دوچرخه سواری بود وقتی او را اعدام کردند سیاه بود. این خشم آور است که مرد سیاه پوستی که به دلیل تخلفات کد رانندگی در دوچرخه سواری توسط پلیس کشیده شده بود بیش از 15 بار از پشت به او شلیک می شود ، سپس روی زمین می ماند ، بی جان و ساعتها دستبند می شود. این تلویزیون واقعیت است که هیچ یکی دیگر می خواهد ببیند. این نسل کشی قانونی مردم سیاه است. تصویب اصلاحات معنادار پلیس چه کاری طول می کشد تا سرانجام سیاهپوستان برای زندگی در آمریکا امن باشند؟ “

< em>
ماریو تاما / گتی ایماژ

در آرامش باشید ، دیژون کیزی.

مطالب جالب  6ix9ine طعنه های Lil Durk، Blueface، از Lil Tjay بیش از کاهش "TattleTales" بینی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *