رفتن به نوشته‌ها

نزاع و جدال بدنام اعدام و لوقا ضبط را دقیق توسط آقای نرم افزار، در

عنصر

در سال 1992 ، یک افزایش پرونده های ردیف مرگ درگیر درگیری داغی با لوک رکوردز ، جنوب متمرکز شدند برچسب تاسیس شده توسط عمو لوک از 2 خدمه زنده. همانطور که اتفاق می افتد ، هر دو برچسب در کنفرانس Jack The Rapper به مسیرهای متقاطع ادامه دادند و درگیری به وجود آمد. امروز ، آقای رپ No Limit ، آقای Ser-On در نمایشگاه موسیقی Murder Master Music Show حضور پیدا کرد تا در مورد مشارکت خود در این مشاجره تأمل کند ، و جزئیات چگونگی اسنوپ داگ و دکتر. Dre خود را درگیر این کل آشفتگی کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که عصر قرار بود اولین اجرای انفرادی اسنوپ باشد – متأسفانه طولی نکشید که هرج و مرج به وجود آمد تعداد زیادی از افراد وابسته به Luke Records صحنه را هجوم آوردند. سرو با تأمل در این شب بدنام شروع می کند: “آنها [اسنوپ] را به آنجا برگشتند ، در واقع هیچ کاری با او نکردند.” “وقتی فهمیدیم كه آنها را اداره كردیم! به من اعتماد كن كه ما چند نفر را گرفتار كردیم و پلیس واقعاً ما را از انجام آنچه می خواستیم باز دارد. این چیزی بود كه به همراه داشت ، آنها نوع بودند. مرد به اندازه برچسب مرگ رد است ، ممکن است مردم فکر کنند که من برای گفتن این حرف من دیوانه هستم – اما سوگه ، و او این را می دانست ، عدم بلوغ او را به جایی رساند که هم اکنون در آن قرار دارد. اما او در کارهایی که انجام داد یک مبتکر بود. اما ما از آنجا موفق شدیم این می توانست پایان ما باشد. ”

مطالب جالب  حساب قدیمی نمایش مشخصات عمومی آب WRLD یافت توسط طرفداران

اگرچه همه چیز می توانست به راحتی از بین برود ، اما در نهایت این مبارزه برای سرو سودمند بود ، وی توضیح داد که واقعاً با استاد P در میان ضرب وشتم. وی توضیح داد: “به این ترتیب من در آن مبارزه با P ملاقات کردم.” “من دوباره P را دیدم و در آن درگیری در Jack The Rapper در Mariot در آتلانتا کاستم را به او دادم. من و KL با هم بودیم ، من اسلحه را با خودم داشتم و داشتیم شاهد گشت و گذار در آن بودیم. ما با [ X-Scape] ، ایستاده در حالی که همه اینها جریان دارد و P و C-Murder به سمت بالا می روند و می گویند “چه اتفاقی می افتد؟” از بین این همه آشوب ، مثل اینکه هیچ اتفاقی نمی افتد. ”

به طرز جالب توجهی ، Serv و Snoop بعداً پس از Doggfather در سال 1998 به لیست No Limit پیوست . مطمئن شوید که نمایش قتل اصلی موسیقی را ببینید برای درک بیشتر داستانهای عمیق کتابهای تاریخ هیپ هاپ.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *