رفتن به نوشته‌ها

ستاره جرمی تاردی “Dear White People” برای فصل 4 برنمی گردد

جرمی تاردی ، عزیز ستاره سفیدپوستان ، چهارمین و آخرین فصل نمایش نتفلیکس را برنمی گرداند. وی می گوید در جریان مذاکرات قرارداد با Lionsgate قربانی تبعیض نژادی شده است.

 جرمی تاردی ، مردم سفید عزیز ، فصل 4 ویوین کیلیله / گتی ایماژ

” متأسفانه من به عزیز سفید NETFLIX نمی پیوندم. مردم برای چهارمین و آخرین فصل خود به دلیل تجربه من با Lionsgate و اقدامات آنها در مورد تبعیض نژادی ، “تاردی با ارسال یک موضوع در توییتر اعلام کرد. “بعد از اینکه برای چندین قسمت به من پیشنهاد شد به تیم من اطلاع داده شد که پیشنهاد پیشنهادی ما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و پیشنهاد اولیه” بهترین و نهایی “بود. این خبر نگران کننده بود زیرا یکی از همکاران سفیدپوست من – که متحد واقعی بود – نشان داد که آنها نیز همان پیشنهاد اولیه را دریافت کرده اند و با موفقیت در برابر یک پیشنهاد مخالف مذاکره کرده اند. “

تاردی اضافه می کند که او و شش بازیگر دیگر تلاش کردند با هم کار کنند تا برای دستمزد عادلانه تری اعتصاب کنند ، اما توسط معاملات جانبی ارائه شده توسط Lionsgate.

“این واقعیت که در پشت صحنه یک نمایش اتفاق افتاده است که قصد دارد به موضوعات سیستمی نژادپرستی و تبعیض بپردازد ، نمونه بارز ریاکاری است. تاردی در توییتر نتیجه گیری کرد شما را می بینیم.

موضوع را در لینک زیر بررسی کنید.

[از طریق]

مطالب جالب  ر اونز توییتها پیام از Kanye غرب و قایق "#FreeKanye" هشتگ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *