رفتن به نوشته‌ها

Danuel خانه NBA حباب زیر بررسی

عنصر

روز گذشته دنوئل هاوس هوستون راکت در اخبار بود زیرا مشخص شد که وی ادعا می شود در حباب NBA یک زن غیر مجاز در اتاق هتل خود داشته است. در نتیجه ، هاوس بخشی از تحقیقات NBA شد زیرا لیگ می خواست به آنچه که اتفاق افتاده است برسد. پس از یک روز ارزش جستجو برای یافتن پاسخ ، به نظر می رسد که NBA توانسته است تأیید کند که هاوس در واقع مقصر نوعی تخلف بوده است.

در واقع ، به گفته شمس چارانیا از The Athletic ، House از حباب به خانه فرستاده شده است و او دیگر اجازه ورود نخواهد داشت. این یک تصمیم سختگیرانه است زیرا در گذشته ، لیگ بازیکنان را مجبور به مدت طولانی قرنطینه می کرد. با این حال ، به نظر می رسد که NBA احساس کرد این یک تخلف جدی تر است.

هنوز مشخص نیست که NBA چگونه به هر یک از این تخلفات پی برد ، اگرچه برخی از طرفداران نظریه پردازی می کنند که این ممکن است بوده باشد یک بازیکن حریف که چیزی مشکوک را دید و آن را برای یک مزیت رقابتی پرچم زد.

در هر صورت ، هیچ یک از اینها به موشکهایی که در حال حاضر 3-1 از لس آنجلس لیکرز عقب هستند کمک نمی کند. می توان این استدلال را مطرح کرد که هاوس قبل از اینکه هم تیمی هایش با این مسئله برخورد کنند ، به راحتی ترافیک را شکست می دهد.

مطالب جالب  نامه های عاشقانه Biggie's Crown و 2Pac برای فروش در اولین حراجی هیپ هاپ Sotheby's
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *