رفتن به نوشته‌ها

دنی گرین می گوید برخی اطلاعات مربوط به جلسه بازیکنان NBA نادرست بود

این 72 ساعت گذشته برای بازیکنان در سراسر NBA کار زیادی بوده است. همه چیز با میلواکی باکس آغاز شد که تصمیم گرفت بازی خود را مقابل اورلاندو مجیک تحریم کند. از آنجا ، هر تیم در حباب NBA تصمیم به اعتصاب گرفت که منجر به یک دیدار گسترده شد. این جلسه در نهایت تصمیم گرفت که فصل ادامه یابد یا خیر. در پایان ، بازیکنان تصمیم گرفتند که با شروع بازیهای رسمی امروز ، مرحله پلی آف را پیش ببرند.

دنی گرین ، ستاره لس آنجلس لیکرز اخیراً در صحبت با خبرنگاران قاطع بود که بسیاری از گزارش ها از حباب به سادگی درست نبود در حالی که پاتریک بورلی نسبت به NBPA بی احترامی کرده بود ، شایعاتی به وجود آمده بود که لبرون بازیکنان را به اشتباه اشتباه می زد. همانطور که گرین توضیح می دهد ، این نشست خیلی جدی نبوده و بسیاری از گزارش ها نادرست بوده اند.

 دنی گرین

شان ام. هافی / گتی ایماژ < / em>

“منظورم این است که من نمی دانم شما بچه ها چه شنیده اید. من داستانهای مختلفی را شنیدم – LeBron گفت ، LeBron این کار را انجام داد ، “بیشتر آن خلاف واقع بود. من نمی دانم آنچه شما شنیده اید و آنچه فکر می کنید درست است یا نه ، همه عقیده های مختلفی دارند. آنقدر دیوانه وار نبود که همه به نظر می رسیدند. () جزئیات به این اندازه واضح نیستند. ”

[ از طریق ]

مطالب جالب  Travis Scott رونمایی از موزیک ویدیو برای "Franchise" Ft. Young Thug & M.I.A.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *